REKLAMA

C3 Krasnopolski

LubieHrubie.pl » Sport

A A A

Powiatowe Igrzyska SZS w czwórboju lekkoatletycznym

Dodał: mac

Data dodania: 2013-05-08

W powiatowych Igrzyskach SZS w czwórboju lekkoatletycznym wystartowały po trzy drużyny dziewcząt i chłopców. Do etapu rejonowego awansowały zespoły Zespołów Szkół Miejskich nr 3 i 1 wśród chłopców i Zespołów Szkół Miejskich nr 3 i 2 wśród dziewcząt,

Reklama

Komunikat z powiatowych Igrzysk SZS czwórboju LA

 

Chłopcy

 

1 miejsce: ZSM nr 3 w Hrubieszowie-  1009pkt

Lp

 

 

60m

1000m

W dal

Piłeczka p.

Razem

Ur.

wynik

pkt

wynik

pkt

wynik

pkt

wynik

pkt

1.

Kraszkiewicz Przemysław

2000

9,30

45

4,04,79

22

3,80

34

45,5

56

157

 

2.

Chmielewski Marek

2000

8,97

56

3,47,04

37

4,24

49

52,0

69

211

3.

Szeląg Paweł

2000

9,10

51

4,01,54

25

4,28

50

45,0

55

181

4.

Zalewski Jakub

2000

8,66

66

3,53,38

32

4,44

56

53,0

71

225

5.

Czarnecki Szymon

2000

8,91

58

3,57,48

28

4,60

61

41,0

47

194

6.

Imperato Massimo

2000

8,65

66

3,55,41

30

4,40

54

41,5

48

198

7.

Kaspruk Kacper

2001

9,49

39

4,16,98

13

3,17

14

27,0

19

85 pk

8.

Fila Arek

2001

------

0

4,11,77

16

3,51

23

42,5

50

89 pk

9.

Zając Miłosz

2001

9,47

40

4,21,16

11

3,95

39

24,0

13

103 pk

 

2 miejsce: ZSM nr 1 w Hrubieszowie- 941pkt

Lp

Nazwisko i imię

 

60m

1000m

W dal

Piłeczka p.

Razem

Ur.

wynik

pkt

wynik

pkt

wynik

pkt

wynik

pkt

1.

Tarnowski Mateusz

2000

9,06

53

3,25,41

61

4,40

54

47,0

59

227

2.

Jasina Adam

2000

9,52

39

3,59,37

26

4,03

42

41,0

47

154

3.

Duda Andrzej

2001

9,56

38

4,01,16

35

4,12

45

32,0

29

147

4.

Krawczuk Kacper

2000

8,77

62

3,37,17

47

4,75

66

39,0

43

218

5.

Gwardeńczuk Przemek

2000

9,10

51

3,46,73

37

4,20

48

42,5

50

186

6.

Chorzępa Dawid

2001

9,91

30

3,40,69

44

3,75

33

42,0

49

156

 

3 miejsce: Zespół Szkół   –   Szkoła Podstawowa w Horodle- 834 pkt 

Lp

Nazwisko i imię

 

60m

1000m

W dal

Piłeczka p.

Razem

Ur.

wynik

pkt

wynik

pkt

wynik

pkt

wynik

pkt

1.

JEŻYNA Mateusz

2000

9,14

50

3,52,68

32

4,31

51

35,0

35

168

2.

MALINOWSKI Krystian

2000

9,36

43

3,56,80

29

4,13

45

42,0

49

166

3.

ZAŁUSKI Szymon

2000

8,44

74

3,50,03

34

4,69

64

41,5

48

220

4.

KOŁODZIEJCZYK Michał

2000

8,64

67

3,55,70

30

4,56

60

38,0

41

198

5.

SARZYŃSKI Dawid

2001

9,80

32

4,44,25

0

3,55

24

30,5

26

82

6.

GOŁĄB Michał

2002

9,82

32

4,45,59

0

3,82

35

24,0

13

80

 


Dziewczęta

 

1 miejsce: ZSM nr 3 w Hrubieszowie- 1005pkt 

Lp

Nazwisko i imię

 

60m

600m

W dal

Piłeczka p.

Razem

Ur.

wynik

pkt

wynik

pkt

wynik

pkt

wynik

pkt

1.

Krotkiewicz Karina

2001

9,17

72

2,20,55

37

3,90

51

34,0

57

217

2.

Szlonzak Justyna

2001

9,50

61

2,24,47

30

3,76

46

36,0

62

199

3.

Ciesielczuk Oliwia

2001

9,57

60

2,05,06

65

3,83

48

24,5

33

206

4.

Gajewska Karolina

2001

9,46

62

2,12,53

51

4,16

63

24,0

32

208

5.

Richter Aleksandra

2001

9,61

59

2,15,98

45

3,53

38

24,5

33

175

6.

Malon Paulina

2001

9,63

58

2,25,19

28

3,38

33

25,0

34

153

7.

Kędziera Aleksandra

2001

9,86

52

2,39,74

8

3,54

39

22,5

29

128pk

8.

Chrząstek Magdalena

2001

9,99

49

2,37,17

11

3,70

44

20,5

25

129pk

 

2 miejsce: ZSM nr 2 w Hrubieszowie- 900pkt 

Lp

Nazwisko i imię

 

60m

600m

W dal

Piłeczka p.

Razem

Ur.

wynik

pkt

wynik

pkt

wynik

pkt

wynik

pkt

1.

Kudyk Julia

2000

8,65

92

2,21,23

36

4,50

79

30,0

47

254

2.

Lipnicka Klaudia

2000

10,36

40

2,28,33

23

3,57

40

29,0

44

147

3.

Gontarz Jagoda

2000

9,64

58

2,22,61

33

4,14

62

27,0

39

192

4.

Palonka Sandra

2000

9,97

50

2,15,19

46

3,42

35

25,0

34

165

5.

Mieczan Julia

2001

10,48

37

2,29,83

21

3,53

38

23,5

31

127

6.

Sołowiej Karolina

2000

10,65

33

2,30,96

19

3,53

38

32,0

52

142

7.

Łata Natalia

2000

9,88

52

2,51,47

0

3,48

37

29,5

45

134 pk

 

3 miejsce: Zespół Szkół   –   Szkoła Podstawowa w Horodle- 722pkt 

Lp

Nazwisko i imię

 

60m

600m

W dal

Piłeczka p.

Razem

Ur.

wynik

pkt

wynik

pkt

wynik

pkt

wynik

pkt

1.

TYMOSZUK Sandra

2001

10,31

41

2,22,32

34

3,52

38

31,5

51

164

2.

SEMENOWICZ Klaudia

2000

9,68

57

2,24,38

30

3,27

30

21,0

26

143

3.

PRUS Agata

2000

10,41

39

2,34,59

14

3,18

27

21,0

26

106

4.

SOBIŁŁO Barbara

2000

9,90

51

2,32,82

17

3,68

43

24,5

33

144

5.

WOŹNICA Patrycja

2002

10,19

44

2,22,21

34

3,60

41

21,0

26

145

6.

ZUBKO Magdalena

2002

10,46

37

2,37,22

11

3,76

46

24,0

32

126

 

Do zawodów rejonowych awansowały dwie najlepsze szkoły.


Komunikat opracował - Tomasz Magdziak

Podziel się:
« wstecz

GALERIA: