30 maja 2024

Werbkowice: Gminne Igrzyska w Piłce Nożnej Dziewcząt i Chłopców

24 maja 2013 roku na Hali Sportowej przy Zespole Szkół w Werbkowicach, odbył się Gminne Igrzyska w piłce nożnej dziewcząt i chłopców, rocz. 2000 i mł. W igrzyskach udział wzięło 90 zawodników, reprezentujących 8 szkół podstawowych gminy Werbkowice.

KOMUNIKAT Nr 11

Gminnych Igrzysk w Piłce Nożnej Chłopców

 

Rodzaj zawodów: Gminne Igrzyska w Piłce Nożnej Chłopców, rocz. 2000 i mł.

Termin i miejsce: 24. 05.2013 r. – Hala Sportowa przy Zespole Szkół w Werbkowicach

 

W Igrzyskach udział wzięło 58 zawodników, reprezentujących następujące Szkoły Podstawowe:

1/ PSP Malice

2/ PSP Gozdów

3/ PSP Podhorce

4/ SP Werbkowice

5/ SP Sahryń

6/ PSP Turkowice

7/ PSP Hostynne Kol.

8/ PSP Honiatycze

 

Mecze rozgrywano systemem każdy z każdym w grupach A i B


Grupa A

Mecz

Drużyna

Drużyna

Wynik

1

PSP Gozdów

SP Sahryń

0:2

2

PSP Honiatycze

PSP Hostynne Kol.

0:1

3

SP Sahryń

PSP Honiatycze

3:4

4

PSP Hostynne Kol.

PSP Gozdów

3:2

5

PSP Honiatycze

PSP Gozdów

0:1

6

SP Sahryń

PSP Hostynne Kol.

1:0

Klasyfikacja końcowa w grupie A

Miejsce

Drużyna

Mecze

Punkty

Bramki

I

SP Sahryń

3

6

6/4

II

PSP Hostynne Kol.

3

6

4/3

III

PSP Gozdów

3

3

3/5

III

PSP Honiatycze

3

3

4/5

Grupa B

Mecz

Drużyna

Drużyna

Wynik

1

PSP Podhorce

PSP Turkowice

1:2

2

SP Werbkowice

PSP Malice

1:0

3

PSP Podhorce

PSP Malice

0:2

4

SP Werbkowice

PSP Turkowice

6:1

5

PSP Turkowice

PSP Malice

0:2

6

SP Werbkowice

PSP Podhorce

1:0

Klasyfikacja końcowa w grupie B

Miejsce

Drużyna

Mecze

Punkty

Bramki

I

SP Werbkowice

3

9

8/1

II

PSP Malice

3

6

4/1

III

PSP Turkowice

3

3

3/9

III

PSP Podhorce

3

0

1/5


o III miejsce

PSP Hostynne – SP PSP Malice 2 : 1


FINAŁ

SP Sahryń – SP Werbkowice 0 : 3


KLASYFIKACJA GENERALNA

I miejsce – SP Werbkowice

II miejsce – SP Sahryń

III miejsce – PSP Hostynne Kol.

IV miejsce – PSP Malice

V miejsce – PSP Gozdów

V miejsce – PSP Honiatycze

V miejsce – PSP Podhorce

V miejsce – PSP Turkowice

 

Za zajęcie I-go miejsca drużyna otrzymała puchar oraz pamiątkowy dyplom, wszystkie startujące drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy. Informacja z przebiegu zawodów oraz klasyfikacja generalna igrzysk, dostępna jest na stronie internetowej gminy Werbkowice. (werbkowice.pl – zakładka sport/hala).

Zawody prowadzili: Jacek Paradowski, Tomasz Królicki, Janusz Wójcicki, Anna Dołowy, Henryka Rewucha, Małgorzata Perechowska, Aneta Kędzierawska, Przemysław Sioma.

 

 

KOMUNIKAT Nr 12

Gminnych Igrzysk w Piłce Nożnej Dziewcząt

 

Rodzaj zawodów: Gminne Igrzyska w Piłce Nożnej Dziewcząt, rocz. 2000 i mł.

Termin i miejsce: 24. 05.2013 r. – Hala Sportowa przy Zespole Szkół w Werbkowicach

 

W Igrzyskach udział wzięło 32 zawodniczki, reprezentujące następujące Szkoły Podstawowe:

1/ PSP Malice

2/ PSP Gozdów

3/ SP Werbkowice

4/ SP Sahryń

5/ PSP Turkowice

 

Mecze rozgrywano systemem każdy z każdym w grupach A i B


Grupa A

Mecz

Drużyna

Drużyna

Wynik

1

SP Werbkowice

PSP Turkowice

1:0

2

SP Sahryń

SP Werbkowice

0:1

3

PSP Turkowice

SP Sahryń

0:1

Klasyfikacja końcowa w grupie A

Miejsce

Drużyna

Mecze

Punkty

Bramki

I

SP Werbkowice

2

6

2/0

II

SP Sahryń

2

3

1/1

III

PSP Turkowice

2

0

0/2

Grupa B

Mecz

Drużyna

Drużyna

Wynik

1

PSP Malice

PSP Gozdów

1:0

Klasyfikacja końcowa w grupie B

Miejsce

Drużyna

Mecze

Punkty

Bramki

I

PSP Malice

1

3

1/0

II

PSP Gozdów

1

0

0/1


FINAŁ

PSP Malice – SP Werbkowice 1 : 0


KLASYFIKACJA GENERALNA

I miejsce – PSP Malice

II miejsce – SP Werbkowice

III miejsce – SP Sahryń

III miejsce – PSP Gozdów

III miejsce – PSP Turkowice

Za zajęcie I-go miejsca drużyna otrzymała puchar oraz pamiątkowy dyplom, wszystkie startujące drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy. Informacja z przebiegu zawodów oraz klasyfikacja generalna igrzysk, dostępna jest na stronie internetowej gminy Werbkowice. (werbkowice.pl – zakładka sport/hala).

Zawody prowadzili: Tomasz Królicki, Janusz Wójcicki, Jacek Paradowski, Anna Dołowy, Henryka Rewucha, Małgorzata Perechowska, Aneta Kędzierawska, Przemysław Sioma

 

Opracował:

Organizator, koordynator Igrzysk Ryszard Mazurkiewicz – kierownik hali sportowej.