LubieHrubie.pl » Sport

A A A

Relacja z kilku ostatnich biegów

Dodał: MAK

Data dodania: 2017-08-09

W ostatnich tygodniach, dniach sporo osób z Hrubieszowa i powiatu rywalizowało w różnych biegach. Jak im poszło, to poniżej... Oczywiście myślę, że było ich więcej, ale nie ogarnę wszystkiego, dlatego proszę o informacje, ponieważ chciałbym docenić ich... wszystkich!

Reklama

 

Dolnośląski Festiwal Biegów Górskich – Złoty Maraton

20.07.2017 Lądek Zdrój

45km

 

1. Jabłoński Artur Horodło/Dream Run Warszawa 3.44:12

2. Lisak Krzysztof Otwock 4.05:50

3. Dybek Paweł Polska 4.07:16

 

***

 

27. Bieg Powstania Warszawskiego

29 lipca 2017, Warszawa

10 km

 

1. Gardzielewski Arkadiusz Wrocław 30:05

2. Żebrowski Krzysztof Maków Mazowiecki 30:50

3. Jastrzebski Kmail Warszawa 31:04

868. Mielniczuk Tomasz Artur Hrubieszów 45:10 (M30-369)

2915. Mielniczuk Stanisław Hrubieszów 54:06 (M50-192)

3722. Janik Tomasz Hrubieszów 57:57 (M40-1006)


Kobiety

465. Hajkiewicz Magdalena Hrubieszów 53:32 (K20-164)


M. Hajkiewicz

- Stanąć na starcie wśród 11 tysięcy biegaczy, zaśpiewać wspólnie hymn i ruszyć do biegu upamiętniającego tych, dzięki którym my dzisiaj możemy pokonywać swoje granice. 27 Bieg Powstania Warszawskiego - coś niesamowitego! 10 km w 53:32, czyli 17 sekund poniżej życiowki i choć był apetyt na więcej- zawiodła mnie ambicja i zbyt szybki początek. I tak jestem szczęśliwa, że po kryzysie na 7 kilometrze nie zeszłam z trasy tak, jak podpowiadała mi moja głowa

 

Wcześniej

12 PZU Półmaraton Warszawski

26.03.2017 Warszawa

1525. Hajkiewicz Magdalena Hrubieszów 2.25:04 (k20- 369)

 

***

 

4.Maestrocafe Półmaraton Chełmski

28 maja 2017, Chełm

 

Mężczyźni

1. Mydlak Tomasz Agros Chełm 1.17:08

2. Pietrzyk Wojciech Kraków 1.20:48

3. Roszkowski Tpomasz Warszawa 1.22:05 (M30 – 4)

 

11. Wilgos Marek Jarosławiec/Unia Hrubieszów 1.28;12

48. Bańka Wojciech Hrubieszów 1.42:44 (M40 – 4)

64. Szostak Piotr Trzeszczany 1.45:03 (M20 – 8)

168. Kisielewski Wojciewch Hrubieszów 2.05:554 (M20 – 9)

211. Bartnik Wojciech Hrubieszów 2.24:40 (M50 – 7)

 

***

 

III Bieg Montera

5.08.2017 Przeworsk

10 km

 

1. MARSZAŁEK Patryk; M16 (1.); Rzeszów; CWKS RESOVIA RZESZÓW; 32:59,89

2. KUBIEC Dawid; M30 (1.); Starachowice; Juventa; 34:21,99

3. DOMISZEWSKI Ignacy; M16 (2.); Ustrzyki Dolne; MKS Halicz;35:47,43

4. KIJOWSKI Adrian; M16 (3.); Żabno; 1 Batalion Strzelców Podhalańskich; 37:12,09

5. BUSZTA Patryk; M16 (4.); Rakszawa; 21BDOW; 0:37:17,26

6. PLESIŃSKI Mariusz; M40 (1.); Świętoszów; 10BKPanc; 0:37:34,07

7. ZMITROWICZ Bogdan; M40 (2.); Nowa Dęba; ZMITEK TEAM; 38:48,05

8. HARTLEB Dawid; M16 (5.); Sieniawa; 1Batalion Strzelców Podhalańskich;39:13,56

9. KIEŁBOŃ Michał; M16 (6.); Przeworsk; PRZEWORSKA GRUPA BIEGOWA; 39:25,30

10. SZADY Tomasz; M30 (2.); Lubaczów; Unia Hrubieszów; 39:44,95

 

***

 

XVIII Bieg Sapiehów

5 sierpnia 2017, Kodeń

15 km

 

1. Starżyński Andrzej Klementowice 48:56

2. Warecki paweł Ukraina 48:57

3. Hrykoryeu Dzmitry Ukraina 49:27

4. Piech Kacper Biała Podlaska 52:15

13. Wilgos Marek Jarosławiec 1.01:30 (M30 – 9)


***


Bieg Szlak Trafi

Wyniki - 5 sierpnia 2017, Parchatka

 

Biegi-górskie /57 km/

1. Jendrych Artur Świdnik 4.37:35

2. Ceberak Bartosz Lubartów 4.40:30

3. Bednarz Cezary Lublin 5.06:15

108. Janik Tomasz Hrubieszów 8.38:59


***

 

27. Bieg jezior Łukcze – Krasne

6.08.2017 – 3,7 km

 

Mężczyźni - open

1. Starżyński Andrzej Klementowice

2. Kern Artur Hrubieszów

3. Chylińaski Mateusz

4. Świrgoń Adam

 

Old men

4. Henryk Łukaszczyk

 

Kobiety - open

1. Zagólska Wiktoria

2. Wasilewska Joanna

3. Korzeniowska Karolina

 

Wyniki:

Klasyfikacja Ogólna

Seniorzy

Seniorki

Juniorzy

Juniorki

Młodzicy

Młodziczki

Old Men

Old Women

 

Start biegu głównego został tradycyjnie wyznaczony o godz. 12 w miejscowości Krasne Krzywe, przy Ośrodku Wypoczynkowym “Łukcze”, natomiast meta była usytuowana nad jeziorem Krasne, na terenie dawnego ośrodku PTTK. W imprezie wystartowało 237 zawodniczek i zawodników, a ukończyło go 17 osób mniej.  Oprócz nagród regulaminowych, losowano także nagrody wśród wszystkich uczestników biegu. Nie zabrakło również innych atrakcji.

 

***


Możesz tam być


19.08. Krasnystaw

VI Półmaraton Chmielakowyo Puchar Burmistrza Krasnegostawu


20.08. Niemce k. Lubartowa

I Leśna Dziesiątka Gminy Niemce


31.8-3.9.2017 Zamość 100 km          

XXX Czteroetapowy Bieg Pokoju Pamięci Za...



Opracował – mak

Foto - www.facebook.com/wiemcojem1/

 

Podziel się:
« wstecz

SKOMENTUJ:

Aby komentować zaloguj się, jeśli nie masz konta zarejestruj się.


KOMENTARZE: 0