LubieHrubie.pl » Sport

A A A

Rozgrywki piłkarskie 09/10 września 2006

Dodał: mac

Data dodania: 2006-09-12

Wyniki piłkarskich ligowych rozgrywek drużyn z powiatu hrubieszowskiego w dn. 09/10 września 2006 r.

Reklama

Zamojska Liga Okręgowa

Płomień/Spartan Nieledew - Korona Łaszczów 2:1(2:1)

Bramki zdobyli: Łysiak w 24 min. i Jeleń w 35-tej
Po 6 kolejkach Płomień na 16 ostatnim miejscu, ale zdobył pierwsze punkty.
Następny mecz 17 września (niedziela) od godz. 16 - tej, POWIATOWE DERBY w Hrubieszowie z Unią.

Kryształ Werbkowice - Grom Różaniec 1:1 (1:0)

Bramkę zdobył Piotr Musiał w 30 min.
Po 6 kolejkach Kryształ na wysokim 2 miejscu 12 pkt. (1. Spartakus Szarowola 18 pkt., 3. Omega Stary Zamość 10 pkt.)
Następny mecz 17 września (niedziela) od godz. 16 - tej, na wyjeździe z Victorią Łukowa/Chmielek (12 miejsce w tabeli).

Olimpiakos Tarnogród - Unia Hrubieszów 1:2 (0:0)

Bramki zdobyli: Onkiewicz w 55 min. i Maciejewski w 68' z karnego.
Po 6 kolejkach Unia na 11 miejscu z 7 punktami.
Następny mecz 17 września (niedziela) od godz. 16 - tej, DERBY POWIATOWE z Płomieniem/Spartan Nieledew.


ZAMOJSKA KLASA "A" - GRUPA II

Pogoń Łaszczówka - Kresy Dołhobyczów 3:2 (2:1)

Po 4 kolejkach Kresy zajmują miejsce 12 - te (ostatnie) i 0 punktów.
Następny mecz 17 września od godz. 15 - tej w Dołhobyczowie ze Spartą Łabunie (10 miejsce w tabeli).

Huragan Hrubieszów - Szyszła / Zryw Ulhówek 4:1 (2:1)

Po 4 kolejkach i pierwszej wygranej Huragan awansował na 9 miejsce w tabeli (1. Sparta Wożuczyn 12 pkt.).

Następny mecz 17 września od godz. 16 - tej w Machnowie Nowym z Ruchem (8 miejsce).


II Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych - rocznik 1990 - młodsi

Unia Bełżyce - Unia Hrubieszów 3:4

W drużynie Unii grają: Piotr Czyrka, Bartłomiej Skrupiński, Mateusz Wysocki, Paweł Bednarek, Piotr Greniuk, Mateusz Ślązak, Kamil Chmarzyński, Piotr Bogatko, Bartłomiej Rutkowski, Krystian Pędzik, Krzysztof Kolenda, Paweł Pokrywka, Łukasz Koszyniuk, Patryk Gomuła, Erwin Kopczyński, Rafał Kata, Damian Śliwa, Szymon Nowak, Krzysztof Kozicki (bramkarz), Sylwester Konior, Bartłomiej Musielak (2 bramkarz), trener p. Jacek Jaworski.

Po 4 kolejkach Unia jest LIDEREM z 12 pkt. (2. Avia Świdnik 10 pkt. , 3. Opolanin Opole 7 pkt., 4. Huragan Międzyrzec Podl. 6 pkt., 5. Janowianka 6 pkt, 6. Wisła Puławy 6 pkt.- w sumie 12 drużyn)

Następny mecz 16 września od godz. 15 w Hrubieszowie z Lewartem Lubartów (10 miejsce w tabeli).

Zamojska Klasa "B" - grupa II - 2 kolejka

Altus Szychowice - Jarosławiec 3:0

Po 2 kolejkach Altus jest na 2 miejscu po 2 wygranych meczach (1. Perła T.), a Jarosławiec 7 - my i 0 pkt (9 drużyn).

Następny mecz 17 września (niedziela) o godz. 16.00 Altus gra na wyjeździe z Tarnawatką (4 miejsce w tabeli), a Jarosławiec 16 września (sobota) od godz. 15 u siebie z Andorią Mircze (derby).

Andoria Mircze - Orzeł Cześniki 0:3

Po 2 kolejkach Andoria jest na 5 miejscu z 3 pkt.

Następny mecz 16 września (sobota) w Jarosławcu od godz. 15.00 z Andorią Mircze.


Tekst opracował na podstawie Lubelskiego Sport Express i Kroniki Tygodnia (B klasa) - mak

Na zdjęciu Adam Onkiewicz, piłkarz Unii, zdobywca bramki w ostatnim meczu.

zobacz zdjęcia >>

Podziel się:
« wstecz

GALERIA: