SZS historia: Igrzyska Dzieci – Powiatowe Przełajowe Sztafety szkół podstawowych, kl. VI i młodsi

Biegi sztafetowe dla szkół podstawowych klas VI i młodszych rozpoczęto rozgrywać od roku szkolnego 2002/2003, wcześniej rozgrywano Drużynowe Biegi Przełajowe. Poniżej prezentacja zwycięskich szkół i czekamy na rozstrzygnięcia w roku szkolnym 2020/2021.

Reklamy

 

Igrzyska Dzieci – Szkoły Podstawowe klasy VI i młodsze – powiat

 

Zwycięzcy – Dziewczęta

 

Rok szkolny

2002/2003 – SP 3 Hrubieszów (sztafety 10 x 800m)

2003/2004 – SP Strzyżów

2004/2005 – SP Strzyżów

2005/2006 – SP 3 Hrubieszów

2006/2007 – SP Horodło

2007/2008 – SP 1 Hrubieszów

2008/2009 – SP Dołhobyczów

2009/2010 – SP 3 Hrubieszów

2010/2011 – SP Werbkowice

 

2011/2012 – SP 2 Hrubieszów

2012/2013 – Nie rozegrano w wyniku protestu nauczycieli wobec braku zainteresowania rywalizacją SZS ze strony samorządowców.

2013/2014 – ZS SP Horodło

2014/2015 – ZSM SP 2 Hrubieszów

2015/2016 – ZSM SP 1 Hrubieszów (8×800 m)

2016/2017 – ZSM nr 3 Hrubieszów (8 x 800 m)

2017/2018 – SP 3 Hrubieszów

2018/2019 – SP 3 Hrubieszów (6×600 m)

2019/2020 – SP Horodło (6 x 600 m)

 

2020/2021 – ???

 

Najwięcej zwycięstw

6x – SP 3 Hrubieszów

3x – SP Horodło

2x – SP Strzyżów

2x – SP 1 Hrubieszów

2x – SP 2 Hrubieszów

1x – SP Dołhobyczów

1x – SP Werbkowice

 

***

 

Zwycięzcy – Chłopcy

 

Rok szkolny

2002/2003 – SP 3 Hrubieszów (sztafety 10 x 1000m)

 

2003/2004 – SP 3 Hrubieszów

2004/2005 – SP Dołhobyczów

2005/2006 – SP 3 Hrubieszów

2006/2007 – SP Horodło

2007/2008 – SP Dołhobyczów

2008/2009 – SP Mircze

2009/2010 – SP Dołhobyczów

 

2010/2011 – SP Horodło

2011/2012 – SP Horodło

2012/2013 – Nie rozegrano w wyniku protestu nauczycieli wobec braku zainteresowania rywalizacją SZS ze strony samorządowców

2013/2014 – ZSM 1 SP Hrubieszów

2014/2015 – ZSM SP 3 Hrubieszów

2015/2016 – ZSM SP 3 Hrubieszów (8×1000 m)

2016/2017 – ZSM nr 2 Hrubieszów (8 x 800 m)

2017/2018 – SP 1 Hrubieszów

2018/2019 – SP 1 Hrubieszów (6×800 m)

2019/2020 – SP 3 Hrubieszów (6×800 m)

 

2020/2021 – ???

 

Najwięcej zwycięstw:

6x – SP 3 Hrubieszów po 4

3x – SP Dołhobyczów

3x – SP Horodło

3x – SP 1 Hrubieszów

1x – SP 2 Hrubieszów

1x – SP Mircze

 

***

 

Komunikaty wyrywkowo:


Rok szkolny 2017/2018

Za nami Festiwal Sztafet – Sztafetowe Biegi Przełajowe SZS – FOTO

27 września na stadionie HOSiR odbył się Festiwalu Sztafet – Sztafetowe Biegi Przełajowe. Organizatorami imprezy były: Hrubieszowski Ośrodek Sportu i Rekreacji, który ufundował dla najlepszych drużyn puchary oraz Powiatowy Szkolny Związek Sportowy. Do zawodów rejonowych awansowały po dwie najlepszy drużyny w każdej kategorii. Zawody rejonowe zostaną rozegrane 5 października w Tomaszowie Lubelskim. PSZS dziękuje Dyrekcji HOSiR za pomoc przy organizacji imprezy. 

Festiwal Sztafet Sztafetowe Biegi Przełajowe w ramach Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego 27.09.2017 Igrzyska Dzieci: Dziewczęta:

1. SP 3 Hrubieszów- 15:40,54

2. SP Mircze- 16:16;44

3. SP 1 Hrubieszów- 16:23,82

4. SP Horodło- 16:30,80

5. SP 2 Hrubieszów- 17:02,91

6. SP Werbkowice- 17:41,06

Składy:

SP 3 Hrubieszów: Feliksiak Aleksandra,Grądzka Dominika,Kaniuga Julia, Ogłaza Nina,Roman Oliwia,Studzińska Klaudia,Wójtowicz Aldona, Wójtowicz Greta

SP Mircze: Bończyk Emilia,Chimczuk Weronika, Mazurek Kinez, Osińska Aleksandra, Tomaszewska Oliwia, Wójcik Wiktoria

SP 1 Hrubieszów: Kieda Patrycja, Obszyńska Martyna, Panasiewicz Martyna, Radomińska Karolina, Szykuła Oliwia, Wilkos Maja

SP Horodło: Aronowska Anna, Czerwińska Kinga, Jańczuk Karolina, Juźwiak Oliwia, Paćkowska Nikola, Slawińska Nikola, Szpyrka Julia, Wojciechowska Julia

SP 2 Hrubieszów: Dziewiczkiewicz Oliwia, Kowalczyk Oliwia, Kowalczyk Wiktoria, Malec Aleksandra, Nowak Oliwia, Pawłowska Patrycja, Puchalska Róża, Szala Laura, Świgost Emilia

SP Werbkowice: Bałakut Wiktoria, Cymborska Oliwia, Michalewska Julia, Pastoszuk Iga, Pruś Maja, Rewucha Amelia


Chłopcy:

1. SP 1 Hrubieszów- 18:03,83

2. SP Mircze- 18:09,79

3. SP 2 Hrubieszów- 18:14,91

4. SP Horodło- 19:12,17

5. SP 3 Hrubieszów- 19:32,72

6. SP Dołhobyczów- 20:14,25

7. SP Werbkowice- 20:24,29

Składy:

SP 1 Hrubieszów: Jankowski Tomasz, Kiełbasa Piotr, Koszałaka Jakub, Nowosad Igor, Serba Dawid, Stadnicki Oliwie, Zając Tomasz, Guberuk Artem

SP Mircze: Gnap Karol, Kozdrój Kornel, Łukaszczyk Kacper, Łysiak Bartłomiej, Podolski Adrian, Sienicki Michał

SP 2 Hrubieszów: Chomik Kacper, Czerkawski Mateusz, Kasprzak Oliwie, Laskowski Kacper, Lenard Bartłomiej, Skrok Igor, Tywoniuk Karol

SP Horodło: Bednarczuk Jarosław, Czerwiński Adrian, Jarosz Dawid, Kalinowski Jakub, Lickindorf Jan, Pańko Kacper, Wężyk Michal

SP 3 Hrubieszów: Derlak Karol, Kiryczuk Szymon, Pawelec Bartosz, Płonkowski Paweł, Stefaniak Jakub, Śmietanka Jan, Tomaszewski Kacper, Zarek Oktawian

SP Dołhobyczów: Antoniuk Luca, Burda Bartłomiej, Czok Dawid, Kopera Bartosz, Rodzik Jakub, Stadnicki Maciej, Wiktor Jasiński

SP Werbkowice: Mulawa Mateusz, Niźnikowski Paweł, Niźnikowski Piotr, Piotrowski Jakub, Pruś Kacper, Sanek Kacper

 

***


Rok szkolny 2002/2003

 

KOMUNIKAT Z POWIATOWYCH SZTAFETOWYCH BIEGÓW PRZEŁAJOWYCH. HRUBIESZÓW 26 09 2002 R.

 

IGRZYSKA – DZIEWCZĘTA

SP – 3 HRUBIESZÓW – 36,12; opiekun J. Różańska, skł. dr.: A. Teterycz, A. Łukowska, A. Żemcha, A. Kopera, K. Poziomkowska, E. Wróblewska, P. Jakubowska, J. Koszałko, N. Kluczyk, K. Gnaciuk;

SP WERBKOWICE – 37,11; op. H. Rewucha, skł. dr.: A. Musiał, J. Drożdżak, J. Balsam, M. Staroń, M. Bożek, A. Marek, K. Wela, K. Domagała, A. Kwiatkowska, B. Podolak;

SP Mircze – 37:41; op. W. Klajda

SP – 1 Hrubieszów – 39:12; op. E. Kitlińska

SP – 2 Hrubieszów – 39:25; op. M. Bielecka

 

IGRZYSKA – CHŁOPCY

SP – 3 HRUBIESZÓW – 48:50; opiekun T. Szlonzak, skł. dr.: K. Kolenda, Ł. Pędzik, T. Rezler, Sz. Nowak, B. Jadczyszyn, K. Pachla, A. Metelski, M. Ślązak, P. Wosiek, K. Fusiara;

SP DOŁHOBYCZÓW – 49:38; op. J. Karczewski, skł. dr.: Pa. Cimczuk, Pio. Chimczuk, K. Prus, M. Ostrowski, K. Iwaszejko, R. Pietrycki, P. Łuszczewski, M. Kłos, M. Łaba, S. Uzas;

SP – 2 Hrubieszów – 51:02; op. K. Dąbrowski

SP Mircze – 51:43; op. W. Klajda

SP 1 Hrubieszów – 52:14; op. W. Kasperkiewicz

SP Werbkowice – 52:19; op. H. Rewucha

 

Dwa pierwsze zespoły awansowały do zawodów rejonowych które odbędą się dnia 02 10 2002 r. w Tomaszowie Lub.

 

Wyszukał i opracował – Marek Ambroży Kitliński (mak)

Foto – LubieHrubie 2014 r.