REKLAMA

C3 Krasnopolski

LubieHrubie.pl » Sport

A A A

Tabele LA lato 2018 Mężczyźni - powiat hrubieszowski - FOTO

Dodał: MAK

Data dodania: 2018-08-10

Za nami pierwsza część sezonu lekkoatletycznego 2018, dlatego poniżej prezentuję tradycyjnie najlepsze osiągnięcia wynikowe lekkoatletów z powiatu hrubieszowskiego. Wyróżnić należy przede wszystkim Michała Baranowskiego i weterana Józefa Wasiela. Ciekawe, co zmieni się w dalszej części sezonu z hrubieszowskim mityngiem włącznie, który odbędzie się 26 sierpnia.

Reklama

 

Tabele la lato 2018 Mężczyźni – powiat hrubieszowski

Stan – 9.08.2018 r.


CHŁOPCY


60 m – pomiar ręczny (PR)

8,56 Czerkawski Mateusz 2005 SP 2 Hrubieszów 9.05. Hrubieszów

8,77 Śmietanka Jan 2005 SP 3 Hrubieszów 9.05. Hrubieszów

8,78 Świstowski Szymon 2006 SP 1 Hrubieszów 9.05. Hrubieszów

8,80 Zarek Oktawian 2005 SP 3 Hrubieszów 9.05. Hrubieszów

8,80 Marciniuk Mateusz 2005 PSP Mircz 9.05. Hrubieszów

8,83 Kiryczuk Szymon 2006 SP 3 Hrubieszów 9.05. Hrubieszów

8,94 Guberuk Artem 2005 SP 1 Hrubieszów 9.05. Hrubieszów

9,00 Borsuk Maciej 2005 SP 2 Hrubieszów 9.05. Hrubieszów

9,07 Głowacz Kacper 2007 SP 1 Hrubieszów 9.05. Hrubieszów

9,13 Chomik Kacper 2005 SP 2 Hrubieszów 9.05. Hrubieszów

9,15 Stadnicki Oliwer 2006 SP 1 Hrubieszów 9.05. Hrubieszów


100 m – pomiar elektroniczny (PE)

12,63 (w.-2.80) Dubas Patryk 2003  Unia 12.05. Biała Podlaska

13,06 Kaczmarek Kacper 2004 ? 10.06. Zamość


100m - PR

11,62 Sarzyński Dawid ZS 1 Hrubieszów 20.04. Hrubieszów

11,90 Gajewski Bartłomiej ZS 3 Hrubieszów 20.04. Hrubieszów

12.08  Fijołek Bartłomiej     2002  SP 3 Hrubieszów 24.04. Hrubieszów

12.10  Bartnik Marcel2003  SP 1 Hrubieszów 19.05. Zamość

12,18 Romański Mikołaj ZS 3 Hrubieszów 20.04. Hrubieszów

12.31  Kaczmarek Mateusz 2002  SP 3 Hrubieszów 24.04. Hrubieszów

12.36  Długosz Konrad 2003 SP 1 Hrubieszów 24.04. Hrubieszów

12.48  Kaczmarek Kacper   2004  SP 1 Hrubieszów 24.04. Hrubieszów

12,61 Kidyba Mateusz ZS 3 Hrubieszów 20.04. Hrubieszów

12.90  Rutkowski Jakub      2003  SP 3 Hrubieszów 24.04. Hrubieszów


300m - PE

40,45  Oleszczuk Jakub 2002 SP 1 Hrubieszów 6.06. Biłgoraj


300m - PR

39,38  Oleszczuk Jakub 2002 SP 1 Hrubieszów 19.05. Zamość

41,08  Herda Michał 2003 SP 1 Hrubieszów 19.05. Zamość

42.54  Pawlos Krystian 2003 SP 3 Hrubieszów 24.04. Hrubieszów

43.77  Budzyński Tomasz 2003  SP 3 Hrubieszów 24.04. Hrubieszów

44.27  Rutkowski Damian 2002  SP 1 Hrubieszów 24.04. Hrubieszów

45,26 Cierech Filip 2004 SP 1 Hrubieszów 1.08. Hrubieszów

45.80  Tchórzewski Kamil 2003  SP 3 Hrubieszów 24.04. Hrubieszów

52.18  Wlaź Szymon 2003          PSP Mircze 24.04. Hrubieszów


400 m – PE

58,16 Piotr Podolak ? 17.06. Lublin


400 m – PR

59,18 Przyczyna Bartłomiej ZS 3 Hrubieszów 20.04. Hrubieszów

1:02,22 Wroński Paweł ZS 1 Hrubieszów 20.04. Hrubieszów

1:03,17 Adamowicz Dawid ZS 1 Hrubieszów 20.04. Hrubieszów

1:07,25 Łappo Kamil ZS 3 Hrubieszów 20.04. Hrubieszów


600 m

1:40,31 Podolak Piotr 2003 ? 10.06. Zamość


800 m

2:21,55 Cierech Filip 2004 SP 1 Hrubieszów 17.06. Lublin

2:28,16 Podolak Piotr 2003 Unia 26.50. Stalowa Wola


1000m

3:01,71  Cierech Filip 2004 SP 1 Hrubieszów 1.08. Hrubieszów

3.12.06  Dziedzic Bartłomiej 2002  SP 1 Hrubieszów 24.04. Hrubieszów

3.12.76  Sztojko Krystian 2003 SP 1 Hrubieszów 24.04. Hrubieszów

3:41,46 Eposito Giacomo 2005 PSP Mircz 9.05. Hrubieszów

3:42,75 Marciniuk Mateusz 2005 PSP Mircz 9.05. Hrubieszów

3:43,24 Jankowski Tomasz 2005 SP 1 Hrubieszów 9.05. Hrubieszów

3:44,92 Kuczewski Wiktor 2005 SP 3 Hrubieszów 9.05. Hrubieszów

3.45.16  Czop Łukasz 2003   PSP Mircze 24.04. Hrubieszów

3:50,52 Śmietanka Jan 2005 SP 3 Hrubieszów 9.05. Hrubieszów

3:50,83 Stadnicki Oliwer 2007 SP 1 Hrubieszów 9.05. Hrubieszów

 

***

 

2:51,07 Kitliński Bartosz 2004 AZS UMCS Lublin 23.06. Lublin

2:54,88 Kitliński Michał 1998 AZS UMCS lublin 23.06. Lublin

3:15,49 Kitliński Piotr 1972 Lublin/Hrubieszów 17.06.Lublin

7:00,53 Kitliński Marek 1948 Hrubieszów 17.06. Lublin


1500 m 

4:55,47 Ślusarz Paweł ZS 3 Hrubieszów 20.04. Hrubieszów

5:09,33 Misiaszek Kacper ZS 2 Hrubieszów 20.04. Hrubieszów

5:11,06 Rewucha Kamil ZS 3 Hrubieszów 20.04. Hrubieszów

5:22,37 Cierech Filip 2004 SP 1 Hrubieszów 26.05. Stalowa Wola

5:41,22 Panasiewicz Jakub ZS 3 Hrubieszów 20.04. Hrubieszów

5:52,27 Wróbel Kevin ZS 1 Hrubieszów 20.04. Hrubieszów


Skok w dal

5.40 Ostrowski Tomasz ZS 3 Hrubieszów 20.04. Hrubieszów

5.24 Staszewski Stefan ZS 3 Hrubieszów 20.04. Hrubieszów

5.21 Kicia Damian ZS 3 Hrubieszów 20.04. Hrubieszów

5.10 Pietrusiewicz Mikołaj 2002 SP 1 Hrubieszów 19.05. Zamość

5.06 Caboń Krystian ZS 3 Hrubieszów 20.04. Hrubieszów

4.98 Tlak Jakub 2002 SP 3 Hrubieszów 19.05. Zamość

4.96 Chmielewski Marek ZS 1 Hrubieszów 20.04. Hrubieszów

4.89 Flis Konrad 2004 SP 3 Hrubieszów 24.04. Hrubieszów

4.88 Kaczmarek Kacper 2004 ? 10.06. Zamość

4.64 Sowa Marcin 2002 PSP Mircze 24.04. Hrubieszów


Skok wzwyż

155 Nowosad Mateusz 2002 SP 3 Hrubieszów 24.04. Hrubieszów

150 Czop Mikołaj 2002 PSP Mircze 24.04. Hrubieszów

150 Daciuk Kamil 2002 SP 3 Hrubieszów 24.04. Hrubieszów

145 Abramek Jakub 2003 PSP Mircze 24.04. Hrubieszów

140 Barszczewski Gabriel 2004 SP 1 Hrubieszów 24.04. Hrubieszów

140 Kudelski Adrian 2002 SP 3 Hrubieszów 24.04. Hrubieszów

135 Chabros Patryk 2004 SP 1 Hrubieszów 24.04. Hrubieszów


Kula 4 kg

11.42 Wąsiel Józef 1947 Mircze 1.07.Toruń


Kula 5kg

12.51 Klimowicz Michał ZS 1 Hrubieszów 20.04. Hrubieszów

10.19 Dziadosz Kamil 2002 PSP Mircze 24.04. Hrubieszów

10.10 Szaragan Kacper ZS 1 Hrubieszów 20.04. Hrubieszów

9.08 Ślepko Mateusz 2004 PSP Mircze 24.04. Hrubieszów

8.54 Dziuba Bartosz 2004 PSP Mircze 24.04. Hrubieszów

7.92 Bednarz Dominik 2003 SP 1 Hrubieszów 24.04. Hrubieszów

7.91 Słowik Konrad 2002 SP 3 Hrubieszów 24.04. Hrubieszów

7.17 Pisiewicz Dominik 2002 SP 3 Hrubieszów 24.04. Hrubieszów

6.90 Kuropatwa Damian 2002 SP 3 Hrubieszów 24.04. Hrubieszów


Kula 6 kg

13.50 Dziaduszek Damian ZS 4 Hrubieszów 24.04. Hrubieszów

12.35 Kruk Dominik ZS 4 Hrubieszów 24.04. Hrubieszów

11.73 Oleszczuk Dawid ZS 1 Hrubieszów 20.04. Hrubieszów

11.51 Klimowicz Michał 2000 ZS 1 Hrubieszów 20.05. Lublin

10.89 Orzechowski Miłosz ZS 3 Hrubieszów 20.04. Hrubieszów

10.25 Rozkal Grzegorz ZS 4 Hrubieszów 24.04. Hrubieszów

10.25 Zubko Tomasz ZS 4 Hrubieszów 24.04. Hrubieszów

9.90 Wawer Paweł ZS 4 Hrubieszów 24.04. Hrubieszów

9.87 Ślęzak Artur ZS 4 Hrubieszów 24.04. Hrubieszów

9.75 Sadowski Patryk ZS 4 Hrubieszów 24.04. Hrubieszów


Dysk 1 kg

34.74 Wąsiel Józef 1947 Mircze 1.07.Toruń


Dysk 1,75 kg

35.02 Klimowicz Michał 2000 ZS 1 Hrubieszów 20.05. Lublin


Oszczep 800 g.

48.37 Bielecki Marcin 1998 Unia Hrubieszów 10.06. Słubice

27.64 Klimowicz Michał 2000 ZS 1 Hrubieszów 26.05. Stalowa Wola


Oszczep 600g

32.80 Wichniewicz Kacper 2002 PSP Mircze 24.04. Hrubieszów

23.00 Ruszczak Adrian 2002 PSP Mircze 24.04. Hrubieszów


Piłeczka palantowa

52.50 Czerkawski Mateusz 2005 SP 2 Hrubieszów 9.05. Hrubieszów

46.50 Sienicki Michał 2006 PSP Mircz 9.05. Hrubieszów

42.00 Guberuk Artem 2005 SP 1 Hrubieszów 9.05. Hrubieszów

42.00 Tywoniuk Karol 2005 SP 2 Hrubieszów 9.05. Hrubieszów

42.00 Kozdrój Kornel 2005 PSP Mircz 9.05. Hrubieszów

40.00 Jankowski Tomasz 2005 SP 1 Hrubieszów 9.05. Hrubieszów

40.00 Kiryczuk Szymon 2006 SP 3 Hrubieszów 9.05. Hrubieszów

40.00 Karpiuk Kamil 2005 SP 2 Hrubieszów 9.05. Hrubieszów

39.00 Kuczewski Wiktor 2005 SP 3 Hrubieszów 9.05. Hrubieszów

38.00 Ciucki Błażej 2005 SP 3 Hrubieszów 9.05. Hrubieszów


Chód 5000 m 

23:46,28 Baranowski Michał 1998 Unia Hrubieszów 2.06. Stalowa Wola


Chód 10 000 m 

50:52,39 Baranowski Michał 1998 Unia Hrubieszów 20.07. Lublin


Chód 20 km

1.45:40 Baranowski Michał 1998 Unia Hrubieszów 23.06. Warszawa


Czwórbój la

187  Guberuk Artem 2005  SP 1 Hrubieszów 9.05. Hrubieszów

8,94 4,04,11 4,50 42,0

182  Czerkawski Mateusz 2005 SP 2 Hrubieszów 9.05. Hrubieszów

8,56 4,23,62 3,76 52,50

181  Zarek Oktawian 2005 SP 3 Hrubieszów 9.05. Hrubieszów

8,80 3,57,05 4,46 35,0

156  Łukaszczyk Kacper 2006 PSP Mircze 9.05. Hrubieszów

9,15 3,55,24 3,89 37,0

154  Jankowski Tomasz 2005 SP 1 Hrubieszów 9.05. Hrubieszów

9,75 3,43,24 3,82 40,0

150  Borsuk Maciej 2005  SP 2 Hrubieszów 9.05. Hrubieszów

9,00 4,06,11 4,20 31,0

159  Stadnicki Oliwier 2006 SP 1 Hrubieszów 9.05. Hrubieszów

9,15 3,50,83 3,91 36,0

158  Kiryczuk Szymon 2006 SP 3 Hrubieszów 9.05. Hrubieszów

8,83 4,35,22 4,28 40,0

152  Sienicki Michał 2006 PSP Mircze 9.05. Hrubieszów

9,42 4,06,43 3,75 6,50

150  Marciniuk Mateusz 2005 PSP Mircze 9.05. Hrubieszów

8,80 3,42,75 3,08 35,50


Shockorama (rzuty)

62.67 Wąsiel Józef Mircze 28.04 Sopot

(kula 2 kg – 22.98; kula 2,5 kg – 20.76; kula 3 kg – 18.62)


Rzut dyskiem antycznym

21.48 Wąsiel Józef Mircze 28.04 Sopot


Młot szkocki

19.96 Wąsiel Józef Mircze 28.04 Sopot


Rzut ciężarkiem

11.74 Wąsiel Józef Mircze 29.04 Sopot


Slingball (rzut piłką uszatą)

36.99 Wąsiel Józef Mircze 29.04 Sopot


Sztafeta 4x100m- PR

49,94  SP 3 Hrubieszów  

Rutkowski, Fijołek, Kaczmarek, Pawlos 19.05. Zamość

50.02  SP 1 Hrubieszów

Kaczmarek, Bartnik,Długosz, Oleszczuk 24.04. Hrubieszów

51,34 ZS 3 Hrubieszów 20.04. Hrubieszów

51,78 ZS 1 Hrubieszów 20.04. Hrubieszów



Uwaga!

W tabelach brakuje wyników z rejonowego 4-boju la szkół podstawowych… liczę na uzupełnienie, tak samo np. składu sztafet, ponieważ brakuje ich w komunikatach…

 

***


Poczytaj i tutaj:

Tabele la - lato 2018 kobiet - powiat hrubieszowski - FOTO

 

***


Regulamin hrubieszowskiego Mityngu (26.08.2018):

REGULAMIN



Opracował – Marek Ambroży Kitliński (mak)

Foto – sekcja LA MKS Unia hrubieszów i LubieHrubie

 

Podziel się:
« wstecz

GALERIA: