Tabele sztangistów – 2010

Portal „Polska sztanga” opublikował tabele najlepszych w Polsce w podnoszeniu ciężarów. Wśród mężczyzn na najwyższych miejscach z hrubieszowskiej Unii znajdują się Marcin Kondziołka, Adam Sarzyński i Paweł Koszałka. W tych zestawieniach mieszczą się i inni sztangiści z Hrubieszowa, o czym poniżej.

Reklamy

Tabele bez względu na wiek

Reklamy

Czołówka tabel z zawodnikami z Hrubieszowa

Kolejno: miejsce, nazwisko, imię, klub, rwanie, podrzut, dwubój

KAT. 56 KG

1 PRZEPIÓRKIEWICZ Maciej EKOPAK-Jatne Otwock 105 134 239 kg
2 LEŚNIK Kamil Mazovia Ciechanów 93 118 211
3 KONDZIOŁKA Marcin Unia Hrubieszów 95 115 210
4 JURCZYK Michał Flota Gdynia 90 115 205

KAT. 62 KG

1 WIŚNIEWSKI Damian Zawisza Bydgoszcz 127 151 278
2 HAWRYŁO Michał Tarpan Mrocza 113 133 246
3 RĘPUSZEWSKI Damian UMLKS Radomsko 107 135 242
4 SARZYŃSKI Adam Unia Hrubieszów 107 135 242
5 PRZEPIÓRKIEWICZ Maciej EKOPAK-Jatne Otwock 105 130 235

Kat. 94 kg

1 KASABIJEW Arsen Górnik Polkowice 176 216 392
2 ZIELIŃSKI Adrian Tarpan Mrocza 175 210 385
3 ZIELIŃSKI Tomasz Tarpan Mrocza 166 208 374
4 MICHALSKI Arkadiusz Górnik Polkowice 163 205 368
5 RYTKOWSKI Mariusz Mazovia Ciechanów 165 200 365
6 KOSZAŁKA Paweł Budowlani Opole 161 197 358

Uwaga !
P. Koszałka to były zawodnik Unii Hrubieszów

Kat. 105 kg

1 DOŁĘGA Marcin Zawisza Bydgoszcz 188 227 415 kg

8 GABRYŚ Marcin Flota Gdynia 160 200 360
9 KOSZAŁKA Paweł Budowlani Opole 155 200 355

Juniorzy do lat 20

KAT. 62 KG

1 HAWRYŁO Michał Tarpan Mrocza 113 133 246 kg
2 RĘPUSZEWSKI Damian UMLKS Radomsko 107 135 242
3 LEŚNIK Kamil Mazovia Ciechanów 6103 127 230

6 ZAPOLSKI Patryk Hejnał Kęty 95 113 208
7 RAJSZEL Adam Promień Police 86 116 202
8 LALIK Kamil Unia Hrubieszów 90 110 200

KAT. 94 KG

1 ZIELIŃSKI Tomasz Tarpan Mrocza 166 208 374
2 MICHALSKI Arkadiusz Górnik Polkowice 163 205 368
3 KOSZAŁKA Paweł Budowlani Opole 161 197 358

KAT. 105 KG

1 MICHALSKI Arkadiusz Górnik Polkowice 162 206 368
2 KOSZAŁKA Paweł Budowlani Opole 155 200 355
3 WIELEBSKI Tomasz Budowlani N. Tomyśl 163 191 354

KAT. 94 KG

1 CIUPAK Piotr Zawisza Bydgoszcz 140 160 300
2 KASINA Mateusz Wisła Puławy 130 157 287
3 ZASŁONKA Adam Budowlani Opole 127 152 279

7 WESOŁOWSKI Damian Zawisza Bydgoszcz 122 130 252
8 RUDNICKI Mateusz Unia Hrubieszów 100 132 232

Młodzicy do lat 15

KAT. 62 KG

1 CHOSZCZ Aleksander Atleta Gdańsk 97 114 211
2 SKOCZEK Szymon Tarpan Mrocza 93 107 200
3 PONIEDZIAŁEK Piotr Budowlani N. Tomyśl 84 108 192
4 NURKIEWICZ Paweł Tarpan Mrocza 85 105 190
5 CIUPAK Przemysław Zawisza Bydgoszcz 84 101 185
6 KASZTELAN Damian Unia Hrubieszów 80 102 182

KAT. 69 KG

1 DEREŃ Mieczysław Polwica Wierzbno 101 127 228
2 SKOCZEK Szymon Tarpan Mrocza 90 117 207
3 PETKA Mariusz HKS Szopienice 95 112 207

7 NURKIEWICZ Paweł Tarpan Mrocza 85 103 188
8 STARZEC Adrian Unia Hrubieszów 79 105 184

KAT. 77 KG

1 DEREŃ Mieczysław Polwica Wierzbno 102 120 222
2 BONIKOWSKI Dawid Zamek Gołańcz 85 105 190
3 ZIELONKA Konrad MULKS Terespol 82 105 187

6 NIEZNALSKI Adrian Promień Opalenica 72 100 172
7 STARZEC Adrian Unia Hrubieszów 70 100 170

Kolejno: miejsce, nazwisko, imię, klub, rwanie, podrzut, dwubój

Uwaga !

Głosuj na hrubieszowskich sportowców w plebiscytach za sezon 2010, np. w Tygodniku Zamojskim, Dzienniku Wschodnim, Kronice Tygodnia. Bez Waszych głosów nie mają szans !!!

***

Opracował – mak

Na zdjęciu – Marcin Kondziołka podczas treningu na siłowni w Hrubieszowie (zdj. mak).