LubieHrubie.pl » Sport

A A A

W Hrubieszowie zagrali najlepsi młodzi tenisiści z województwa - FOTO - WIDEO

Dodał: mae

Data dodania: 2019-11-17

15 listopada, w hali hrubieszowskiego Staszica, odbył się finał wojewódzki Igrzysk Młodzieży Szkolnego Związku Sportowego (SZS) w indywidualnym tenisie stołowym.

Reklama

 

Organizatorem zawodów był Lubelski Wojewódzki  Szkolny Związek Sportowy w Lublinie, a gospodarzem - Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Hrubieszowie. Imprezę oficjalnie otwarła dyrektor Staszica - Borkowska Alicja.

 

*** 

 

Igrzyska Młodzieży Szkolnej - dziewczęta, chłopcy

Indywidualny tenis stołowy

Finał wojewódzki

15.11.2019, hala I LO w Hrubieszowie ul.3-go Maja 1

 

KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA:

 

DZIEWCZĘTA

miejsce Nazwisko Imię Szkoła Powiat Nauczyciel
1 Pawelec Zuzanna SP 46 Lublin Lublin Adryjanek Sławomir
2 Borek Zuzanna ZPO Moszczanka rycki Kołomański Przemysław
3 Wójtowicz Karolina SP 3 Lubartów lubartowski Pawłowski Andrzej
4 Osial Wiktoria SP Gózd rycki Łukasiak Witold
5-6 Orpik Emma SP 51 Lublin Lublin Michniewicz Andrzej
5-6 Kosior Natalia SP 46 Lublin Lublin Adryjanek Sławomir
7-8 Szmidt Wiktoria SP 9 Zamość Zamość Lasek Grzegorz
7-8 Wojtak Agnieszka ZPO Terpentyna kraśnicki Wisiński Grzegorz
9-12 Wójcik Adrianna SP Czerniejów lubelski Grzanka Anna
9-12 Moszczynska Zuzanna SP 9 Zamość Zamość Lasek Grzegorz
9-12 Muzyka Wiktoria SP Staw chełmski Gajewska Anna
9-12 Marzec Wiktoria SP Smólsko biłgorajski Furlepa Edward
13-16 Czech Oliwia SP Rossoss bialski Czech Marek
13-16 Mańko Agnieszka SP Żakowola Poprzeczna radzyński Ładny Jan
13-16 Kozioł Zuzanna SP Jawidz łęczyński Wasilczyk Lech
13-16 Pylak Anna SP 51 Lublin Lublin Michniewicz Andrzej
17-24 Wilkos Maja SP 1 Hrubieszów hrubieszowski Królicki Tomasz
17-24 Kliszcz Aleksandra SP Uchanie hrubieszowski Zduńczuk Dorota
17-24 Kowalewska Oliwia SP Chotyłów bialski Sieraj Artur
17-24 Kalinka Julia PSP Misie bialski Męczyński Jan
17-24 Wieleba Natalia SP 5 Świdnik świdnicki Giełzak-Pędzisz Sylwia
17-24 Hernas Zuzanna SP Wytyczno włodawski Majewska Dorota
17-24 Jemielniak Olga SP Brzostówka lubartowski Pęksa Anna
17-24 Vlasak Monika ZS Jabłonna lubelski Filozof Radosław

 

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA

miejsce Szkoła Powiat Nauczyciel Punkty współ.
1 SP 46 Lublin Lublin Adryjanek Sławomir 44
2 SP 9 Zamość Zamość Lasek Grzegorz 40
3 SP 51 Lublin Lublin Michniewicz Andrzej 36
4 ZPO Moszczanka rycki Kołomański Przemysław 33
5 SP 3 Lubartów lubartowski Pawłowski Andrzej 30
6 SP Gózd rycki Łukasiak Witold 28
7 ZPO Terpentyna kraśnicki Wisiński Grzegorz 26
8-10 SP Czerniejów lubelski Grzanka Anna 22
8-10 SP Staw chełmski Gajewska Anna 22
8-10 SP Smólsko biłgorajski Furlepa Edward 22
11-14 SP Rossosz bialski Czech Marek 15
11-14 SP Żakowola Poprzeczna radzyński Ładny Jan 15
11-14 SP Jawidz łęczyński Wasilczyk Lech 15
11-14 SP 51 Lublin Lublin Michniewicz Andrzej 15
15-22 SP 1 Hrubieszów hrubieszowski Królicki Tomasz 4
15-22 SP Uchanie hrubieszowski Zduńczuk Dorota 4
15-22 SP Chotyłów bialski Sieraj Artur 4
15-22 PSP Misie bialski Męczyński Jan 4
15-22 SP 5 Świdnik świdnicki Giełzak-Pędzisz Sylwia 4
15-22 SP Wytyczno włodawski Majewska Dorota 4
15-22 SP Brzostówka lubartowski Pęksa Anna 4
15-22 ZS Jabłonna lubelski Filozof Radosław 4

 

CHŁOPCY

miejsce Nazwisko Imię Szkoła Powiat Nauczyciel
1 Pawłowski Rafał SP 3 Lubartów lubartowski Pawłowski Andrzej
2 Zguczyński Szymon SP 2 Włodawa włodawski Stanilewicz Roman
3 Słomka Artur SP Niedrzwica Duża lubelski Dobrowolski Artur
4 Goszczyński Piotr SP Tuszów lubelski Kochaniec Elżbieta
5-6 Karczmarz Maksymilian SP Wola Sernicka lubartowski Lejkowski Mateusz
5-6 Płachta Kamil SP 46 Lublin m. Lublin Adryjanek Sławomir
7-8 Celiński Mateusz SP Dębowica łukowski Goławska Izabela
7-8 Skrzypek Tomasz SP 23 Lublin m. Lublin Janowski Paweł
9-12 Solis Aleksander SP Łaziska opolski Witczak Jacek
9-12 Tomasiuk Jakub SP 43 Lublin m. Lublin Dachno Marek
9-12 Banderski Adam SP 44 Lublin m. Lublin Pruski Jacek
9-12 Maciocha Mateusz SP Smólsko biłgorajski Furlepa Edward
13-16 Czapski Michał ZSP Tuczna bialski Suwała Tadeusz
13-16 Kwiatek Radosław SP PiaskI świdnicki Zawada Grzegorz
13-16 Czajka Rafał SP Wola Radzięcka biłgorajski Krawiec Łukasz
13-16 Szala Filip SP 1 Hrubieszów hrubieszowski Królicki Tomasz
17-23 Magdziak Mateusz SP Werbkowice hrubieszowski Kaczoruk Jarek
17-23 Borek Mateusz SP Majdan Wielki zamojski Kowalik Jacek
17-23 Barcicki Michał SP Michalów tomaszowski Żółcicki Marek
17-23 Stefański Bartłomiej ZO Kąkolewnica radzyński Wawrzosek Ann
17-23 Biały Mikołaj SP Spiczyn łęczyński Czarski Waldemar
17-23 Krzywonowski Jakub SP Żółtańce chełmski Rymczuk Zbigniew
17-23 Różalski Damian SP Łaziska opolski Witczak Jacek

 

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA

  Szkoła Powiat Nauczyciel Punkty współ.
1 SP 3 Lubartów lubartowski Pawłowski Andrzej 44
2 SP 2 Włodawa włodawski Stanilewicz Roman 40
3 SP Niedrzwica Duża lubelski Dobrowolski Artur 36
4 SP Tuszów lubelski Kochaniec Elżbieta 33
5-6 SP Wola Sernicka lubartowski Lejkowski Mateusz 29
5-6 SP 46 Lublin m. Lublin Adryjanek Sławomir 29
7 SP Łaziska opolski Witczak Jacek 26
8-9 SP Dębowica łukowski Goławska Izabela 23
8-9 SP 23 Lublin m. Lublin Janowski Paweł 23
10-12 SP 43 Lublin m. Lublin Dachno Marek 18
10-12 SP 44 Lublin m. Lublin Pruski Jacek 18
10-12 SP Smólsko biłgorajski Furlepa Edward 18
13-16 ZSP Tuczna bialski Suwała Tadeusz 11
13-16 SP PiaskI świdnicki Zawada Grzegorz 11
13-16 SP Wola Radzięcka biłgorajski Krawiec Łukasz 11
13-16 SP 1 Hrubieszów hrubieszowski Królicki Tomasz 11
17-22 SP Werbkowice hrubieszowski Kaczoruk Jarek 2,5
17-22 SP Majdan Wielki zamojski Kowalik Jacek 2,5
17-22 SP Michalów tomaszowski Żółcicki Marek 2,5
17-22 ZO Kąkolewnica radzyński Wawrzosek Ann 2,5
17-22 SP Spiczyn łęczyński Czarski Waldemar 2,5
17-22 SP Żółtańce chełmski Rymczuk Zbigniew 2,5

 

Zwycięzcy otrzymali medale oraz dyplomy. Organizator zawodów Lubelski Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy dziękuje wszystkim za udział w imprezie.

 

 

opr. Krawczuk Zbigniew - Członek Zarządu LW SZS

wideo, fot. lubiehrubie.pl, PSZS

Podziel się:
« wstecz

GALERIA: