REKLAMA

C3 Krasnopolski

LubieHrubie.pl » Sport

A A A

Wojewódzki półfinał drużynowej Licealiady SZS w tenisie stołowym - FOTO

Dodał: may

Data dodania: 2019-02-06

31 stycznia w hali sportowej w Werbkowicach odbył się wojewódzki półfinał drużynowej Licealiady Szkolnego Związku Sportowego (SZS) w tenisie stołowym. W turnieju wystartowało 38 zawodników.

Reklama

 

Organizatorem turnieju był Lubelski Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy, a ich gospodarzem - Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Hrubieszowie.

 

Wyniki

 

Dziewczęta 

Miejsce

Szkoła

Skład drużyny

Opiekun

Pkt

1

I LO Krasnystaw

Mróz Agnieszka

Szewczak Weronika

Grzywna Marta

16

2

ZS 1 Tomaszów Lub.

Drążek  Wiktoria

Kliza Katarzyna

Zyza Joanna

15

3

I LO   Zamość

Franczak Anna

Silezin Wiktoria

Wyłupek Karina

Rafalski Emil

14

4

ZS 2 Tomaszów Lub.

Czapla Magda

Dużyńska Julia

Szczerba Weronika

Kotowicz Jadwiga

13

5-6

ZS 1 Hrubieszów

Stecko Malwina

Podgórska Marta

Wójtowicz Katarzyna

Jaworski Jacek

11,5

5-6

ZS 3 Hrubieszów

Gierlasińska Aleksandra

Golec Izabela

Wiatrzyk Julia

Nowak Marcin

11,5

7

II LO Krasnystaw

Sawa Martyna

Szewczyk Karolina

Szufnara Joanna

10

 

Chłopcy 

Miejsce

Szkoła

Skład drużyny

Opiekun

Pkt

1

ZS 1 Hrubieszów

Daciuk Dominik

Gałan Łukasz

Jewóła Konrad

Jaworski Jacek

16

2

ZS 2 Hrubieszów

Korol Jakub

Greszeta Igor

Horniak Krzysztof

Pochylczuk Andrzej

15

3

ZSP 3 Zamość

Dadia Dominik

Jóźwiak Hubert

Marcola Dominik

Kostrubiec Piotr

14

4

ZS 3 Tomaszów Lub.

Łyczko Konrad

Drozdziel Marcin

Korkosz Piotr

13

5-6

ZS 4 Tomaszów Lub.

Biszczanik Rafał

Mroczkowski Daniel

Rachański Artur

11,5

5-6

I LO Zamość

Buczak Jakub

Grosman Paweł

Kowalczyk Szymon

Rafalski Emil

11,5

7-8

ZSP 2 Krasnystaw

Cholewa Jarosław

Ignaczyński Mateusz

Mąka Piotr

9,5

7-8

I LO Krasnystaw

Pawlak Dawid

Płatek Krzysztof

Patejuk Mirosław

9,5

                                                                                                              

 

Awans do następnego etapu rozgrywek uzyskały:

I Liceum Ogólnokształcące Krasnystaw - dziewczęta

Zespół Szkół Nr 1 Tomaszów Lub.  - dziewczęta

Zespół Szkół Nr 1 Hrubieszów - chłopcy

Zespół Szkół Nr 2 Hrubieszów - chłopcy

 


Krawczuk Zbigniew

Członek Prezydium/Zarządu LW SZS

fot. PSZS

 

 

Podziel się:
« wstecz

GALERIA: