REKLAMA

C3 Carmax 2

LubieHrubie.pl » Sport

A A A

Wojewódzki półfinał drużynowych Igrzysk Dzieci SZS w tenisie stołowym - FOTO

Dodał: may

Data dodania: 2019-02-07

31 stycznia w hali sportowej w Werbkowicach odbył się wojewódzki półfinał drużynowych Igrzysk Dzieci Szkolnego Związku Sportowego (SZS) w tenisie stołowym. W turnieju wystartowało 41 zawodników.

Reklama

 

Organizatorem turnieju był Lubelski Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy, a ich gospodarzem - Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Hrubieszowie.

 

Wyniki

 

Dziewczęta

Miejsce

Szkoła

Skład drużyny

Opiekun

Pkt

1

SP 9 Zamość

Borysz Karina

Szmidt Wiktoria

Lasek Grzegorz

16

2

SP Fajsławice

pow.krasnostawski

Salecka Wiktoria

Serafin Antonina

Salecka Ewa

15

3

SP 1 Hrubieszów

 

Wilkos Maja

Pieczkowska Oliwia

Królicki Tomasz

14

4

SP Krasnobród

pow. zamojski

Kozłowska Mgdalena

Surmacz Dominika

Tkaczyk Marek

13

5-6

SP Hubinek

pow. tomaszowski

Koper Klaudia

Śrutwa Kinga

Korga Marek

11,5

5-6

SP Gorzków

pow. krasnostawski

Kowalczyk Natalia

Stępniak Maja

Karauda Zbigniew

11,5

7-8

SP 7 Zamość

Kuczeruk Klaudia

Palonka Emilia

Bekas Jerzy

9,5

7-8

SP Tarnoszyn

pow.tomaszowski

Kozak Wiktoria

Mielniczuk Anna

Wawryszczuk Natalia

Tytuła Stanisław

9,5

9

SP Werbkowice

pow. hrubieszowski

Drożdzak Martyna

Szczepańska Klaudia

Sadowski Bartłomiej

8

 

Chłopcy 

Miejsce

Szkoła

Skład drużyny

Opiekun

Pkt

1

SP 1 Hrubieszów

Szala Filip

Flis Tomasz

Stadnicki Oliwier

Tomasz Królicki

16

2

SP Fajsławice

pow.krasnostawski

Baran Daniel

Sałaga Szymon

Tylec Nikodem

Krakiewicz Daniel

15

3

SP Werbkowice

pow.hrubieszowski

Królicki Tymoteusz

Korda Aleksander

Sanek Kacper

Sadowski Bartłomiej

14

4

SP Gorzków

pow. krasnostawski

Jaremek Damian

Jaremek Marcin

Karauda Zbigniew

13

5-6

SP Białwola

pow.zamojski

Boć Szymon

Zarębski Eryk

Proć Sabina

11,5

5-6

SP Zwierzyniec

pow.zamojski

Antosz Adrian

Antosz Jakub

Kilarski Tomasz

Gałka Dorota

11,5

7-8

SP Tarnoszyn pow.tomaszowski

Lewandowski Seweryn

Zubiak Mikołaj

Tytuła Stanisław

9,5

7-8

SP 7 Zamość

Gąska Kacper

Pitwała Jakub

Bekas Jerzy

9,5

9

SP Ulhówek

pow.tomaszowski

Grabowski Piotr

Litkowiec Oliwer

Krotkie Grzegorz

8

 

Awans do następnego etapu rozgrywek uzyskały drużyny:

SP 9 Zamość - dziewczęta

 SP Fajsławice - dziewczęta

SP Nr 1 Hrubieszów – chłopcy

SP Fajsławice – chłopcy

 


Krawczuk Zbigniew

Członek Prezydium/Zarządu LW SZS

fot. PSZS

Podziel się:
« wstecz

GALERIA: