LubieHrubie.pl » Sport

A A A

Wykaz imprez sportowych SZS w roku szkolnym 2017/2018

Dodał: may

Data dodania: 2018-02-06

Przedstawiamy wykaz imprez sportowych Szkolnego Związku Sportowego (SZS) w roku szkolnym 2017/2018.

Reklama

 

 

Wykaz imprez sportowych w roku szkolnym 2017/2018

 

DZIAŁ I – SZKOŁY PODSTAWOWE IGRZYSKA DZIECI

ROCZNIK  2005 i MŁODSI

Lp.

Zadanie

Wojewódzkie

   Rejonowe

Powiat

   

1

Drużynowe biegi przełajowe dz. i chł.

     25.04.2018

    Tomaszów

 

      Tomaszów

7.04.1018

HOSiR

2

Pływanie- sztafety i indywid.

Dz. i ch.

07.06.2018

        Lublin

       20.05.2018

         Zamość

-

3

Tenis stołowy drużynowy

dziew. i chł.

     14.02.2018

      Kocudza

      25.01.2018

         Zamość

23.01.2018

SP 1 Hrubieszów

4

Mini koszykówka dziewcząt

     15.03.2018

         Lublin

      08.03.2018

Hrubieszów

27.02.2018 r.

SP 3 Hrubieszów

5

Mini koszykówka chłopców

     16.03.2018

         Lublin

      09.03.2018

       Hrubieszów

27.02.2018 r

SP 3 Hrubieszów

6

Mini siatkówka „4” dziewcząt

22.03.2018

Biała Podl.

13.03.2018

      Tomaszów

06.03.2018 r.

SP 2 Hrubieszów

7

Mini siatkówka  „4”chłopców

     23.03. 2018

       Świdnik

       14.03.2018

       Tomaszów

06.03.2018 r.

SP 2 Hrubieszów

8

Mini piłka ręczna dziewcząt

     05.04.2018

        Kraśnik

     22.03.2018

        Zamość

2.03.2018 r

SP 2 Hrubieszów

9

Mini piłka ręczna chłopców

     06.04.2018

     Biała Podl.

     27.03.2018

        Zamość

2.03.2018 r

SP 2 Hrubieszów

10

Mini piłka nożna dziewcząt

     24.05.2018

        Parczew

      18.05.2018

      Hrubieszów

27.04.2018 r

SP 3 Hrubieszów

11

Mini piłka nożna chłopców

06.06.2018

        Kraśnik

24.05.2018

Tomaszów

20.04.2018 r.

SP 3 Hrubieszów

12

Czwórbój la dz. i chł.

     29.05.2018    

        Puławy

      16.05.2018

         Zamość

09.05.2018 r

HOSiR

13

Zawody w pływaniu

„Grand Prix”

 

24.04.2018 II rzut

         Pływalnia

26.10.2017 I rzut

Pływalnia

14

Tenis stołowy indywidualny

dz. i chł.

    19.04.2018

Szczebrzeszyn

12.04.2018

Szczebrzeszyn

6.04.2018 r.

SP 1 Hrubieszów

 

 

 

 

IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

DZIAŁ II SZKOŁY PODSTAWOWE I GIMNAZJA KL.II I III

ROCZNIK /2002-2004/

Lp.

Zadanie

Wojewódzkie

Rejonowe

   Powiat

   

1

Drużynowe biegi przełajowe dz. i chł.      

      25.04.2018

       Tomaszów

Wiosna 2018

Tomaszów

7.04.1018

HOSiR

2

Szachy drużynowe

       29.11.2017

         Biłgoraj

-

 

-

3

Pływanie – sztafety i indywid.dz. i chł.

07.06.2018

Lublin

29.05.2018

Zamość

-

4

Tenis stołowy drużynowy

dziewcząt i chłopców

        15.02.2018

    Szczebrzeszyn

24.01.2018

Szczebrzeszyn

22.01.2018

Werbkowice

5

Piłka siatkowa dziewcząt

        07.03.2018   

           Piaski

01.03.2018

Tomaszów

23.02.2018 r.     SP 2 Hrubieszów

6

Piłka siatkowa chłopców

        08.03.2018    

           Piaski

27.02.2018

Hrubieszów

21.02.2018 r.

SP 2 Hrubieszów

7

Koszykówka dziewcząt

22.03.2018

Krasnystaw

14.03.2018

Krasnystaw

6.03.2018 r

ZS 2 Hrubieszów

8

Koszykówka  chłopców

       23.03.2018

       Biała Podl.

16.03.2018

Hrubieszów

5.03.2018

ZS 2 Hrubieszów

9

Piłka ręczna dziewcząt

       10.04.2018

          Kraśnik 

16.03.2018

Zamość

16.02.2018 r.

SP 2 Hrubieszów

10

Piłka ręczna chłopców

       11.04.2018

          Zamość

29.03.2018

Zamość

16.02.2018 r.

SP 2 Hrubieszów

11

Piłka nożna dziewcząt

       11.05.2018

          Parczew   

26.04.2018

Zamość

18.04.2018 r.

ZS Werbkowice

12

Piłka nożna chłopców

       08.05.2018

           Łęczna

27.04.2018 Hrubieszów

19.04.2018 r.

ZS Werbkowice

13

Liga la dziew. i chł.

       05.06.2018

           Lublin

19.05.2018

OSiR Zamość

24.04.2018

HOSiR

14

Siatkówka plażowa    dziewcząt   

        05.06.2018

            Lublin

     28.05.2018

     Tomaszów

24.05.2018 HOSiR

15

Siatkówka plażowa

chłopców

        06.06.2018

            Lublin

     29.05.2018

     Tomaszów     

24.05.2018 HOSiR

16

Tenis stołowy indywidualny

Dz. chł.

        10.04.2018

          Parczew

          Lublin ?

27.03.2018

Hrubieszów

20.03.2018

Werbkowice

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

17

Dwubój nowoczesny dz i chł.

       12.06.2018

          Kraśnik

-

-

 

       

 

 

DZIAŁ III – LICEALIADA

ROCZNIK 1998 I MŁODSI

 

Lp.

  Zadanie   

Wojewódzkie

Rejonowe

godz

Powiat

1

Drużyn. Biegi

przełajowe

25.04.2018

Tomaszów

12.04.2018

Tomaszów

 

7.04.2018

 HOSiR

2

Tenis stołowy

drużynowy

23.02.2018

Hrubieszów

15.02.2018

Hrubieszów

10,00

13.02.2018

ZS nr 2

3

Halowa piłka nożna dziew.

27.03.2018

Chełm

28.02.2018

Zamość

 

22.02.2018

ZS nr 3

4

Halowa piłka nożna chłop.

28.03.2018

Chełm

15.03.2018

Hrubieszów

 

22.02.2018

 ZS nr 3

5

Piłka ręczna

dziewcząt

20.03.2018

Łuków

16.03.2018

Zamość

9,00

09.03.2018

 ZS nr 3

6

Piłka ręczna

chłopców

21.03.2018

Puławy

13.03.2018

Zamość

9,00

09.03.2018

 ZS nr 3

7

Koszykówka dziewcząt

10.04.2018

Biała Podlaska

20.03.18

Krasnystaw

10,00

12.03.2018

 ZS nr 3

8

Koszykówka chłopców

12.04.2018

Hrubieszów

05.04.18

Hrubieszów

10,00

30.03.2018

 ZS nr 2

9

Piłka Siatkowa

dziewcząt

13.03.2018

Biała Podlaska

05.03.2018

Tomaszów

10,00

01.03.2018

 ZS nr 2

10

Piłka Siatkowa chłopców

14.03.2018

Biała Podlaska

07.03.2018

Hrubieszów

9,00

01.03.2018

 ZS nr 2

11

Piłka nożna

dziewcząt

05.04.2018

Łęczna

27.03.2018

Tomaszów

 

23.03.2018

 Orlik

12

Piłka nożna

chłopców

17.04.2018

Parczew

11.04.2018

Hrubieszów

 

06.04.2018

 Orlik

13

Siatkówka plażowa dziew.

05.06.2018

Lublin

24.05.2018

Tomaszów

 

22.05.2018

 HOSiR

14

Siatkówka plażowa chłop.

06.06.2018

Lublin

25.05.2018

Tomaszów

 

22.05.2018

HOSiR

 

 

PSZS Hrubieszów

 

Podziel się:
« wstecz

SKOMENTUJ:

Aby komentować zaloguj się, jeśli nie masz konta zarejestruj się.


KOMENTARZE: 0