REKLAMA

C3 Carmax 1

LubieHrubie.pl » Sport

A A A

Zakończenie turniejów szachowych o Puchary Wójta Gminy Dołhobyczów

Dodał: may

Data dodania: 2018-06-09

Zakończył się cykl turniejów szachowych o Puchary Wójta Gminy Dołhobyczów Grzegorza Drewnika w Edycji Grand Prix 2018.

Reklama

 

Dzięki zaangażowaniu Samorządu Gminy turnieje rozgrywane są w dwu środowiskach w GZS w Dołhobyczowie oraz w ZS w Hulczu. Po pięciu turniejach rozegranych w obu Zespołach, wyniki rywalizacji z czterech najlepszych wyników dla zawodnika przedstawiają się następująco.

 

W GZS w Dołhobyczowie:

 

Juniorzy - roczniki: 2004 - 2002

1. Bartłomiej Martyniuk 440 pkt, 2. Karol Małka 430 pkt, 3. Jacek Świder 325 pkt, 4. Mateusz Rozicki 301 pkt, 5. Kamil Motyl 232 pkt.

1. Katarzyna Mroczkowska 343 pkt, 2. Roksana Łaba 314 pkt, 3. Klaudia Krawczyk 199 pkt.

 

Juniorzy młodsi – roczniki 2005 -2007:

1. Pola Malinowska 328 pkt, 2. Aleksandra Kulczyńska 315 pkt, 3. Aleksandra Kapusta 297 pkt, 4. Kornelia Bałabuch 232 pkt

1. Karol Smagała 377 pkt, 2. Konrad Krawczyk 308 pkt, 3. Kacper Pitkiewicz 303 pkt.

 

Młodzicy - roczniki 2008 i młodsi:

1. Izabela Kapusta 176 pkt, 2. Maja Szczepańska 160 pkt, 3. Aleksandra Socha 155 pkt.

1. Szymon Malinowski 236 pkt, 2. Wiktor Majka 182 pkt, 3. Kacper Szostakiewicz 134 pkt.

 

W ZS w Hulczu:

 

Juniorzy - roczniki: 2004 - 2002

1. Katarzyna Mielniczuk 397 pkt, 2. Joanna Gan 334 pkt, 3. Dominika Kwiatkowska 315 pkt.

1. Bartłomiej Grech 355 pkt, 2. Maciej Grech 329 pkt, 3. Piotr Przygoda 246 pkt.

 

Juniorzy młodsi – roczniki 2005 -2007:

1. Martyna Mielniczuk 249 pkt, 2. Patrycja Pulik 237 pkt, 3. Daria Fabrowska 162 pkt.

1. Amadeusz Ostaszewski 285 pkt, 2. Bartłomiej Baran 266 pkt, 3. Kacper Osajca 243 pkt.

 

Młodzicy - roczniki 2008 i młodsi:

1. Julia Bachta 120 pkt.

1. Julian Ostaszewski 216 pkt, 2. Szymon Karaś 196 pkt, 3. Wiktor Kostrubiec 180 pkt.

 

Nagrody dla najlepszych i systematycznie uczestniczących w Turniejach:

I miejsca – puchary, II miejsca – medale srebrne, III miejsca – medale brązowe.

Dyplomy za miejsca 1 – 5. Sklasyfikowanych zostało 37 szachistów, w tym 17 dziewcząt uczestniczących w co najmniej czterech turniejach.

Ogółem w obu Zespołach w turniejach uczestniczyło 86 uczniów, w tym 37 dziewcząt.

 

 

Sędzia i Instruktor Szachowy

Mieczysław Pszeniczka

 

Podziel się:
« wstecz