LubieHrubie.pl » Wiadomości

A A A

Hrubieszów: Pomóżmy Andrzejowi Greszecie!

Dodał: MAK

Data dodania: 2017-08-24

PZPC, LOZPC, rodzina, osoby indywidualne, itd. zwracają się z prośbą o pomoc w ciężkiej chorobie, jaka zaskoczyła trenera podnoszenia ciężarów MKS Unia Hrubieszów i nauczyciela ZS nr 1 w Hrubieszowie - Andrzeja Greszetę, medalistę Mistrzostw Europy Juniorów.

Reklama

 

Ponieważ choroba jest bardzo szybko postępująca i nie można dokonać operacji chirurgicznej usunięcia nowotworu, jedyną szansą jest specjalistyczne leczenie metodą termoablacji, które niestety nie podlega refundacji przez NFZ.

Koszty leczenia są bardzo wysokie i dlatego też prosimy o wsparcie.

 

Link do strony ZRZUTKA.PL, na której można wpłać pieniądze: 

POMOC_DLA_ANDRZEJA_GRESZETY >>

 

Wszystkim życzliwym serdecznie dziękujemy za zrozumienie i pomoc w tej trudnej sytuacji a Andrzejowi życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.

 

Środowisko Sportowe

Opracował - mak
Zobacz też artykuł na stronie PZPC:

ANDRZEJ CZEKA NA NASZĄ POMOC >>Podziel się:
« wstecz

SKOMENTUJ:

Aby komentować zaloguj się, jeśli nie masz konta zarejestruj się.


KOMENTARZE: 2

...dodam, tylko, że witamina K2, jest nośnikiem witaminy D3, bez niej D3 się nie wchłania.

2017-08-25 12:17:46 | autor: luccas1

Podaję znacznie tańszy przepis, na tę chorobę:
askorbinian sodu 5x dziennie po ok 6 gram, rano vit D3 4000 IU,vit K2 MK-7 200mcg, Olej cbd z marihuany 5%owy 4x dziennie po kilka kropel pod język, kurkumę do zup i sosów, na początku także wodę z gotowanym imbirem. Większość z tych witamin jest dostępna, na ukryeterpie.pl, można oczywiście brać z innego źródła, ale chodzi, aby witaminy były pochodzenia naturalnego, a nie syntetyki, bo się nie wchłaniają w takim stopniu. Askorbinian sodu, to oczywiście wit. C, ale nie zakwasza tak organizmu, jak kwas askorbinowy. Dawki są "końskie"...ale tak ma właśnie być.

2017-08-25 12:16:38 | autor: luccas1