27 kwietnia 2024

Komunikat z rozgrywek PALPSM

Hrubieszów

Komunikat z rozgrywek PSALM – mecz przełożony z dnia 9 listopada na 26 października
Nauczyciele – Kościuszko 0:2 (24 : 26, 20 : 25).

Mecz był bardzo ciekawy. Nauczyciele zagrali bez bojaźni. W pierwszym secie przegrywali 20 : 24, lecz wyrównali wynik na 24, jednak w tym momencie drużyna Kościuszki zagrała dwie dobre akcje i zwyciężyła. Drugi set rozgrywany był bardziej pod dyktando chłopaków zza Huczwy. Widoczne były jednak kilkupunktowe przestoje i brak zgrania. Nauczyciele natomiast grali swoje nie popełniając zbyt wielu błędów.

TABELA

Kolejno:
Miejsce Nazwa drużyny Rozegrane mecze Punkty sety wygrane sety przegrane Stosunek setów Małe pkt. zdobyte Małe pkt. stracone Stosunek małych pkt. Poprzednie miejsce

***

9 listopada nastąpią przesunięcia czasowe i zmiany w stosunku do wcześniejszych ustaleń. Rozegramy następujące mecze:

Przedstawiamy drużynę Kościuszko:
Dźwierzyński Kacper (przyjęcie, nr koszulki 5), Masicz Robert (rozgrywający, nr 16), Barczuk Grzegorz (środek, nr 11), Tytuła Artur (przyjęcie, nr 2), Duda Irek (atak, środek, nr 18), Kozielewicz Kamil (atak, nr 15), Bajdocha Rafał (przyjęcie, nr 10), Ciesielczuk Tomasz (środek, nr 17), Otręba Damian (rozegranie), Jaszczyszyn Bartek (rozegranie, nr 9), Grzyb Bartek (atak, nr 13), Dudka (Libero), Czyrka Piotr (bez pozycji), Kuśmirek Maciej (przyjęcie, nr 6), Polikowski Adrian ( atak, nr 3), Harpeniuk Bartek (środek), Hojda Mateusz (bez pozycji), Brudnowski Krzysztof (rozegranie)