15 kwietnia 2024

Dołhobyczów: LEGO dla PCKiR

Przygraniczne Centrum Kultury i Rekreacji w Dołhobyczowie otrzymało zestaw klocków LEGO o wartości 1200 zł, jako nagrodę za udział w konkursie „Klocki dla placówki”.

W październiku bieżącego roku Przygraniczne Centrum Kultury i Rekreacji w Dołhobyczowie wzięło udział w konkursie „Klocki dla placówki”, zorganizowanym przez Fundację „Dr Clown” w ramach Tygodnia Uśmiechu.

Fundacja „Dr Clown” prowadzi na Youtube swój kanał, gdzie prezentuje zabawne, ale jednocześnie pouczające filmiki w ramach tzw. Wirtualnego Instytutu Dobrej Zabawy.

Zadaniem uczestników konkursu było m.in. stworzenie kilku scenariuszy ciekawych zajęć, które mogłyby potem zostać zrealizowane i zaprezentowane na kanale Fundacji. Nasze pomysły zostały docenione przez Organizatora i znaleźliśmy się w gronie 100 zwycięzców konkursu zajmując 13 miejsce. Jako nagrodę otrzymaliśmy zestaw klocków LEGO o wartości 1200 zł.

Razem z Fundacją „Dr Clown” zachęcamy do śledzenia ich kanału na Youtube i oglądania materiałów, które powstają w ramach Wirtualnego Instytutu Dobrej Zabawy.

­

info i fot. PCKiR