Gmina Dołhobyczów: Odnaleziono zaginionego 36 – latka.

Zgłoszenie o zaginięciu 36-latka policjanci otrzymali 28 czerwca 2018 r. Mieszkaniec Dołhobyczowa miał wyjść z domu nie zabierając ze sobą żadnych rzeczy osobistych i nie informując domowników dokąd idzie.

Reklamy

 

Wczoraj do Posterunku Policji w Dołhobyczowie zgłosiła się 58-letnia mieszkanka tej miejscowości, która powiadomiła o zaginięciu 36-letniego syna. Jak ustalono, mężczyzna wyszedł z domu po 6:00 rano nie biorąc ze sobą żadnych rzeczy osobistych, telefonu i pieniędzy i skierował się w nieznanym kierunku.

Policjanci podjęli poszukiwania mężczyzny. Sprawdzali pobliskie pustostany, ogródki działkowe oraz inne miejsca, w których mógł przebywać mężczyzna. Rozpytywali okolicznych mieszkańców, oraz patrolowali trasę, na której po raz ostatni go widziano.

Po 1:00 w nocy jeden z policjantów Posterunku Policji w Dołhobyczowie wracając do domu zauważył w miejscowości Modryniec idącego poboczem mężczyznę, który odpowiadał rysopisowi zaginionego.

Rzeczywiście był to poszukiwany przez funkcjonariuszy 36-latek. Tłumaczył, że wybrał się pieszo do Chełma, ale kiedy zrobiło się zimno i zabolały go nogi, postanowił zawrócić do domu. Policjant wezwał na miejsce patrol, który odwiózł mieszkańca Dołhobyczowa do domu.

 

źródło: KPP Hrubieszów / E. K.