20 lipca 2024

Gmina Werbkowice: Pijany i bez prawa jazdy wjechał w przydrożne drzewo i ogrodzenie

Hrubieszowscy policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, które miało miejsce wczoraj około godziny 23:00 w miejscowości Peresołowice. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, 41-letni kierowca mercedesa wjechał w przydrożne drzewo, uszkodził ogrodzenie posesji, a następnie oddalił się w miejsca zdarzenia.

Reklamy


Wczoraj około godziny 23:00 hrubieszowscy policjanci udali się do miejscowości Peresołowice w gminie Werbkowice, gdzie według zgłoszenia kierujący wjechał w przydrożne drzewo oraz uszkodził ogrodzenie jednej z posesji, a następie pieszo oddalił się z miejsca zdarzenia.

Kiedy policjanci przybyli na miejsce, zobaczyli uszkodzony pojazd. Na drodze w kierunku Wilkowa napotkali kierowcę tego pojazdu. Po sprawdzeniu okazało się, że jest to 41-letni mieszkaniec Werbkowic i znajduje się pod  działaniem alkoholu. Alkomat wykazał ponad 2 promile alkoholu w jego organizmie.

Reklamy

Mężczyzna przyznał, że to on kierował mercedesem. Kiedy policjanci sprawdzili dane 41-latka, okazało się, że nie posiada on uprawnień do kierowania pojazdami. 41-latek został zatrzymany w policyjnym areszcie.

Policjanci wyjaśniają wszelkie okoliczności tego zdarzenia. Teraz mężczyzna odpowie za jazdę pod wpływem alkoholu oraz jazdę bez wymaganych uprawnień.

Reklamy

 

źródło i fot. KPP Hrubieszów (EK)