Gmina Werbkowice: Zderzenie trzech aut. Uczestnicy trafili do szpitala

Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, które miało miejsce wczoraj w miejscowości Honiatyczki. Na miejscu doszło do zderzenia trzech pojazdów – osobowego Volvo, Audi i Land Rovera.

Reklamy

 

Do zdarzenia doszło wczoraj około godziny 13:00 w miejscowości Honiatyczki. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji, 42-letni kierowca Volvo poruszał się od strony Wakijowa w kierunku Werbkowic. Kierowca chcąc skręcić w lewo w drogę prowadzącą do jego posesji, zatrzymał się aby ustąpić pierwszeństwa przejazdu nadjeżdżającemu z przeciwnego kierunku Land Roverowi.

W tym momencie z drogi bocznej wyjechało osobowe Audi, którego 20-letni kierowca nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu Land Roverowi, w wyniku czego doszło do zderzenia pomiędzy tymi pojazdami. W związku z tym 32-letni kierowca Land Rovera uderzył w stojący i oczekujący na możliwość skrętu w lewo pojazd marki Volvo.

Reklamy

Uczestnicy tego zdarzenia z ogólnymi obrażeniami ciała trafili do szpitala. W związku z rażącym naruszeniem przepisów ruchu drogowego policjanci zatrzymali 20-latkowi z gminy Werbkowice kierującemu Audi prawo jazdy za pokwitowaniem. Obecnie wyjaśniane są wszelkie okoliczności tego zdarzenia.

 

źródło i fot.: KPP Hrubieszów