Gminny Dzień Kobiet i Mężczyzn w Starej Wsi

W niedzielne popołudnie 16 lutego 2020 roku, w Starej Wsi, odbyło się trzecie uroczyste spotkanie z okazji Gminnego Dnia Kobiet i Mężczyzn.

Reklamy

 

Na zaproszenie organizatorów: Wójta Gminy Mircze, Dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury w Mirczu oraz Koła Gospodyń Wiejskich w Starej Wsi, na spotkanie przybyły: Maryla Symczuk – Starosta Hrubieszowski, Marcelina Pogódz-Kukiełka – radna Powiatu Hrubieszowskiego, Agnieszka Furmańczuk – Sekretarz Gminy Mircze, Anna Wilkos – Kierownik Oddziału Terenowego ARiMR w Hrubieszowie oraz Alicja Misztal – Koordynator Kół Gospodyń Wiejskich z terenu gminy, które w ciepłych słowach złożyły życzenia dla wszystkich kobiet i mężczyzn – uczestników uroczystości.

W części artystycznej z koncertem wystąpił zespół Arabeska z Mircza oraz kapela STAH z Werbkowic. Ich występy wprowadziły uczestników w taneczny nastrój i rozpoczęła się wspólna zabawa.

Uroczystość przebiegła w sympatycznej, życzliwej atmosferze przy poczęstunku przygotowanym przez panie z Koła Gospodyń ze Starej Wsi.

Serdecznie dziękujemy uczestnikom za liczny udział w uroczystości, paniom z KGW za wspaniały poczęstunek i zaangażowanie w organizację imprezy.

 

info i fot. GOK w Mirczu

 


 

Zobacz też:

POWIAT – Cudze chwalicie, swego nie znacie – Nadleśnictwo Mircze

POWIAT – Dzień Babci, Dziadka i Seniora w Mirczu