Wojewódzki finał Igrzysk SZS rozegrano w Hrubieszowie

14 lutego, w hali sportowej Liceum Ogólnokształcącego w Hrubieszowie, rozegrano wojewódzki finał Igrzysk dzieci Szkolnego Związku Sportowego (SZS) w drużynowym tenisie stołowym.

Reklamy

 

Gospodarzem zawodów był Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Hrubieszowie.

 

KOLEJNOŚĆ  KOŃCOWA:                                                 

 

Dziewczęta 

  Miejsce

Szkoła

                       Skład drużyny

 Opiekun     

Punkty

1

SP Fajsławice

pow.krasnystawski

Salecka Wiktoria

Serafin Antonina

Bochniarz Tadeusz

      44

2

SP 9 Zamość

 

Borysz Karina

Płocharz Aleksandra

Szkiryniec Kamila

 

Lasek Grzegorz

      40

3

SP 2 Kraśnik

Łakoma Maja

Mazur Maja

Pomykalski Leszek

      36

4

PSP Liśnik Duży

pow.kraśnicki

Kowalska Dorota

Skibińska Dominika

Wróbel Zuzanna

 

Domańska Edyta

      33 

5

SP 46 Lublin

Marcinek Natalia

Tkaczyk Natalia

Jarosz Dorota

      29

5

SP Brzostówka

pow.lubartowski

Jemielniak Dominika

Stachura Oliwia

Stachura Wiktoria

Pęksa Aneta

      29

7

SP Grabanów

pow. bialski

Romanowicz Lena

Wołowik Aleksandra

Biegajło Grzegorz

      25

7

SP Zawieprzyce

pow.łęczyński

Rak Milena

Szalast Paulina

Zarański Rafał

     25

9

SP Krzywda

pow. łukowski

Jodełka Maja

Piszcz Oliwia

Świderska-Ptasińska Anna

      22

 

Chłopcy 

  Miejsce

Szkoła

                       Skład drużyny

 Opiekun     

Punkty

1

SP Krzywda

pow. łukowski

Filip Czerniec

Garbacik Patryk

Piskorz Kacper

Świderska-Ptasińska Anna

      44

2

SP Skoków

pow.opolski

Dudek Tomasz

Rzepecki Mikołaj

Staniek Ernest

Ziętek Beata

      40

3

SP Wola Skromowska

pow.lubartowski

Nicpoń Jakub

Obroślak Kuba

Stawinoga Mateusz

Pawlas Paweł

      36

4

SP Smólsko

pow. biłgorajski

Kapuśniak  Sebastian

Salik Jakub

Zarosa Miłosz

Furlepa Edward

      33 

5-6

 

SP 23 Lublin

Konieczko Jakub

Wrona Krzysztof

Janowski Paweł

      29

5-6

SP Fajsławice

pow.krasnystawski

Sałaga Szymon

Tylec Nikodem

Bochniarz Tadeusz

      29

7-8

SP Jawidz

pow.łęczyński

Kozioł Wiktoria

Serwin Wojciech

Żukowski Oskar

Bartosiewicz Jerzy

      25

7-8

SP Niedrzwica Duża

pow.lubelski

Hyz Jakub

Kowalczyk Antoni

Zaborski Jarosław

     25

9-12

SP Werbkowice

pow.hrubieszowski

Korda Aleksander

Królicki Tymoteusz

Sadowski Bartłomiej

      19

9-12

SP 4  Lublin

 

Kędzierski Nikodem

Staskiewicz

Krasny Tomasz

     19

9-12

SP Strzyżew

pow. łukowski

Kaczor Maciej

Kruczek Łukasz

Wróbel Szymon

Borek Jarosław

     19

9-12

SP 3 Chełm

 

Kalinowski Przemysław

Kędzia Mateusz

Mróz Szymon

Grzywna Urszula

      19

 

W oficjalnym rozpoczęciu zawodów uczestniczyli: Danuta Muzyczka – Wiceprzewodnicząca Rady Powiatu, Jarosław Grzeszcuk – Dyrektor I LO w Hrubieszowie oraz Zbigniew Krawczuk – Członek Zarządu LW SZS.

Drużyny, które zdobyły miejsca I – III, nagrodzono pucharami. Zawodnikom trzech najlepszych zespołów wręczono medale. Drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy. Organizator zawodów – Lubelski Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy dziękuje wszystkim za udział w imprezie.

 

Krawczuk Zbigniew

Członek Zarządu LW SZS

 


 

Zobacz też:

SPORT – Tenis stołowy: Najlepsi licealiści zagrali w Hrubieszowie

SPORT – Młodzi tenisiści z Werbkowic wywalczyli w Hrubieszowie finał Igrzysk SZS