Grupa Werbkowice Okolice szyje maseczki

Jest poniedziałek 23 marca 2020 roku – rozwozimy i rozdajemy materiały do szycia maseczek, chętnym paniom z Werbkowic i okolic. Szyjące panie dostały w dniu dzisiejszym do szycia 250 maseczek.

Reklamy

 

Pierwsza partia uszytych maseczek jednorazowych, została dzisiaj dostarczona do szpitala w Hrubieszowie. Będą poddane sterylizacji.

Czekamy na materiał i gumkę. Bardzo dużo ludzi zgłasza się z pomocą – jest już 15 chętnych pań do szycia z Werbkowic i okolic, zgłaszają się też chętni do zakupienia potrzebnych materiałów.

Zamówiliśmy agrowłókninę na maseczki w Werbkowicach u A. Dobrzyńskiego w sklepie, 24 marca 2020 powinna przyjść duża dostawa, więc z pewnością wykorzystamy wszystkie panie chętne do szycia i będziemy realizować zamówienia.

Dostajemy cały czas sygnały, gdzie jest zapotrzebowanie na maseczki. Jest nas coraz więcej do pomocy i na pewno razem damy radę pomóc komu trzeba, w tym trudnym dla nas wszystkim czasie.

Cały czas jesteśmy ostrożni, nie spotykamy się bezpośrednio z chętnymi do pomocy, zostawiamy materiały w umówionych miejscach.

Jeżeli ktoś z państwa chciałby dostarczyć materiał, to prosimy dostarczać do Werbkowic, na ulicę Sikorskiego 29, lub Piłsudskiego 10/1, można powiesić na bramce lub przerzucić przez płot.

 

Kontakt z nami jest tylko telefoniczny, lub na fb:

Basia Czarnecka-Sobczak – 515 469 547,

Danuta Muzyczka – 601 341 445.

 

Jeżeli ktoś by miał do oddania troszkę większe reklamówki lub papierowe torby, albo pudełeczka, to potrzebujemy bardzo!

Będziemy państwa na bieżąco informować, gdzie zostały przekazane uszyte maseczki i jaka ilość.

 

Danuta Muzyczka