14 czerwca 2024

Horodło: „Mała Książka – Wielki Człowiek” – pierwsze wyprawki czytelnicze już rozdane

Prezentujemy zdjęcia pierwszych odbiorców tegorocznej kampanii „Mała Książka – Wielki Człowiek”, którzy zawitali do biblioteki w Horodle. Nie zwlekaj i dołącz do nich.

Reklamy


Odwiedź wraz z rodzicem Gminną Bibliotekę Publiczną w Horodle lub Filię w Strzyżowie i odbierz specjalnie przygotowaną wyprawkę młodego czytelnika.

„Pierwsze czytanki dla…” przedszkolaka – kolejna odsłona kampanii Mała książka – Wielki człowiek, organizowanej przez Instytut Książki.

Reklamy

Każdy przedszkolak, który przyjdzie z rodzicem do biblioteki otrzyma w prezencie niezwykłą książkę „Pierwsze czytanki dla…”, przygotowaną specjalnie przez Instytut Książki.

W wyprawce dzieci otrzymają także Kartę Małego Czytelnika. Za każdą wizytę w bibliotece Mały Czytelnik dostanie naklejkę, a po zebraniu dziesięciu zostanie uhonorowany imiennym dyplomem, potwierdzającym jego czytelnicze zainteresowania. W wyprawce znajdą coś dla siebie także rodzice i opiekunowie – przygotowana dla nich broszura informacyjna „Książką połączeni, czyli przedszkolak idzie do biblioteki” przypomni o nieocenionej roli czytania w rozwoju ich dziecka oraz o korzyściach wynikających z częstego odwiedzania biblioteki.

Reklamy

Szczegóły projektu na stronie: http://wielki-człowiek.pltekst i fot.: GBP Horodło