15 lipca 2024

Horodło: Powitanie wakacji

W upalną niedzielę 5 lipca 2015 r. w horodelskim parku Gminny Ośrodek Kultury w Horodle zorganizował dla dzieci festyn na „powitanie wakacji”.

Reklamy


Na początek odwiedziliśmy różne miejsca świata tańcząc m.in. lambadę, makarenę, wyginam śmiało ciało, następnie przeniesiemy się w świat bajek tańcząc do utworów z filmów: „Gummi Miś”, słynny galop „gangam style”. 

Licznie zgromadzone dzieci odbyły również taneczną podróż po europie: Czechy – polka, Francja – kankan, Hiszpania – makarena, Grecja – Grek Zorba.

Reklamy

Był czas na zabawy ruchowe i konkursy: kraina śmiechu (różne dziwne śmiechy), kraina dziwnych min, kraina dziwnych kroków, taneczne konkursy w parach.

Spotkanie z  klaunem, który przybył z wielkim koszem cukierków wzbudziło wielką radość. Jak na klauna przystało witał, przytulał i tańczył z dzieciakami, a w sesji fotograficznej pragnęło uczestniczyć każde z nich.

Reklamy

Do dmuchanego zamku i trampoliny ustawiła się bardzo długa kolejka – każdy skorzystał i to nie jeden raz.

Organizatorzy składają serdeczne podziękowania za darowiznę otrzymaną od  Südzucker Polska S.A. z siedzibą we Wrocławiu reprezentowaną przez Ryszarda Piskorskiego – dyrektora naczelnego Zakładu Produkcyjnego Cukrownia Strzyżów. To dzięki m. in. Państwu mogliśmy zapewnić tyle atrakcji, zakupić nagrody, słodycze, lody, strój klauna i wytwornicę baniek mydlanych. Nic nie zastąpi słowa dziękuję – tak jak uśmiech dziecka.