25 czerwca 2024

III Kiermasz Świąteczny w Mirczu

W niedzielę 17 grudnia 2017r. w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Mirczu odbył się już po raz III Kiermasz Świąteczny, na którym można było zakupić różnorodne dekoracje bożonarodzeniowe, ozdoby, wypieki, wyroby mięsne, przetwory oraz upominki świąteczne (biżuteria, kosmetyki ).

Reklamy

III Kiermasz Świąteczny

W niedzielę 17 grudnia 2017r. w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Mirczu odbył się już po raz III Kiermasz Świąteczny, na którym można było zakupić różnorodne dekoracje bożonarodzeniowe, ozdoby, wypieki, wyroby mięsne, przetwory oraz upominki świąteczne (biżuteria, kosmetyki).

Reklamy

Swoje produkty zaprezentowało 12 wystawców.

Wszystkich przybyłych na Kiermasz powitała Wójt Gminy Mircze- Marta Małyszek oraz Dyrektor GOK- Marianna Sobczuk, składając świąteczne życzenia. Odwiedzający kiermasz, podziwiając przygotowane stoiska, mogli wysłuchać kolęd i pastorałek wykonanych przez zespoły działające przy naszym ośrodku: „Horyzont”, „Echo”, „Szychowianki”, „Arabeska” i „Moch-Band”.

Reklamy

Serdecznie dziękujemy zespołom za całoroczną współpracę, wszystkim wystawcom za ich wspaniale wykonaną pracę i przybyłym za obecność oraz zapraszamy za rok.

Zdjęcia z wydarzenia obejrzysz wchodząc w link: http://www.gokmircze.pl/foto-IIIkiermaszsw17.html