22 czerwca 2024

Jesień w powiecie hrubieszowskim – zapraszamy do udziału w konkursie

Zapraszamy do udziału w konkursie fotograficzno – plastycznym „Jesień w powiecie hrubieszowskim”.

Reklamy

Starosta Hrubieszowski Aneta Karpiuk zaprasza do udziału w konkursie fotograficzno – plastycznym „Jesień w powiecie hrubieszowskim”.

Tematem konkursu jest ukazanie jesiennej aury powiatu hrubieszowskiego. Celem konkursu jest: promocja Powiatu Hrubieszowskiego, ze szczególnym uwzględnieniem wyeksponowania jego walorów historycznych, przyrodniczych, w sposób ciekawy i oryginalny, zachęcenie do aktywizacji w sposobie spędzania czasu wolnego i odkrywania na nowo uroków Ziemi Hrubieszowskiej oraz prezentacja oraz rozwój możliwości pracy twórczej uczestników.

Reklamy

Konkurs adresowany jest do uczniów klas I – VIII szkół podstawowych oraz szkół średnich z terenu powiatu hrubieszowskiego. W każdej z trzech kategorii wiekowych zostaną przyznane nagrody oraz wyróżnienia.

Prace konkursowe wraz z wymaganymi załącznikami, z dopiskiem „Konkurs fotograficzno – plastyczny” należy przesyłać do 4.11.2020 r., na adres: Starostwo Powiatowe w Hrubieszowie, ul. Narutowicza 34, 22-500 Hrubieszów lub dostarczyć osobiście do starostwa i wrzucić w zamkniętej kopercie do urny, która znajduje się w budynku.

Reklamy

Regulamin i załączniki »

info: Starostwo Powiatowe w Hrubieszowie