Kandydaci na wójta i radnych w gminie Werbkowice

Przedstawiamy kandydatów na wójta i radnych w gminie Werbkowice, w nadchodzących wyborach samorządowych.

Reklamy

 

Kandydaci na Wójta Gminy Werbkowice


BĄK Tomasz Krzysztof 38 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA BĄKA Werbkowice

BOJKO Lech Franciszek 60 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LECHA BOJKO Hrubieszów

SKUBIS-RAFALSKA Agnieszka 44 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ Werbkowice

SZYMCZUK Mirosław Andrzej 42 KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE Terebiniec

Kandydaci do Rady Gminy Werbkowice

2 KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE


REWUCHA Jacek 51 Werbkowice

NIEMCZYK Łukasz Andrzej 41 Werbkowice

BIERNACKI Adam 30 Werbkowice

SEMAJ Piotr Mariusz 41 Werbkowice

KASJAN Adam 58 Wilków

DOMAŃSKI Krzysztof Jan 58 Gozdów

DOMAŃSKA Beata 37 Hostynne-Kolonia

WRÓBEL Anna Mariola 47 Kotorów

KOZIK Zbigniew 31 Terebiń

KLIMKOWICZ Dariusz 45 Terebiń

ZIELENIUCHA Wiesław Tadeusz 56 Honiatyczki

PILUŚ Justyna Agnieszka 49 Turkowice

POBŁOCKI Ryszard Marian 65 Sahryń-Kolonia


8 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ’15


PIETRYNKA Anna 27 Werbkowice

WACH Jan Edmund 65 Werbkowice

MROZOWSKA Anna 48 Sahryń


10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ


KORCZYŃSKA Joanna 52 Werbkowice

BOŻEK Wojciech 53 Werbkowice

MALISZEWSKI Grzegorz Stanisław 44 Werbkowice

BORYS Hubert 42 Werbkowice

DĄBROWSKI Tadeusz 60 Podhorce

KIDYBA Robert 38 Gozdów

KICZYŃSKI Sławomir 52 Alojzów

CYMBORSKA-BARAN Aneta Teresa 32 Dobromierzyce

LEKAN Jarosław 37 Hostynne-Kolonia

KIDYBA Mariusz 48 Malice

KRAL Jolanta Stanisława 51 Terebiniec

BRZOZA Józef 54 Terebiń

RAJTAR Joanna Iwona 34 Honiatycze

MAC Renata Monika 37 Turkowice

KIJEWSKI Antoni Marian 60 Sahryń-Kolonia


15 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA BĄKA


BOJDA Henryk 67 Werbkowice

SIUDAK Piotr 43 Werbkowice

DANIŁOWICZ Dawid 36 Werbkowice

BUCZYŃSKI Maciej Maurycy 64 Werbkowice

MIELNICZUK Danuta 43 Wilków

MALINOWSKA Marlena 31 Gozdów

CZERWIENIEC Mariusz 39 Hostynne

WALCZUK Paweł 37 Kotorów

TRUBALUK Sławomir Tadeusz 36 Terebiniec

GAWEŁ Marcin 30 Terebiń

ŁUKIEWICZ Renata Justyna 41 Sahryń-Kolonia


16 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LECHA BOJKO


ABRAMIUK Krzysztof Józef 47 Werbkowice

PIETRUK Marek Jan 58 Werbkowice

MAZUREK Elżbieta 49 Werbkowice

GRABOWSKI Ryszard Kazimierz 54 Werbkowice

KUCY Marek 53 Podhorce

DŁUGOSZ Ewa Krystyna 37 Gozdów

GAŁKA Jarosław Tomasz 51 Alojzów

MUSUR Edyta 33 Peresołowice

KOWALCZYK Magdalena 36 Hostynne

ŚLUSARZ Elżbieta Grażyna 59 Łysa Góra

PODOLAK Alina 56 Strzyżowiec

ŁOŚ Aleksander 44 Terebiń

KIELAR Alicja Maria 53 Honiatycze

KAWKA Małgorzata Maria 52 Wronowice

BIEŃKOWSKA-SOŁODUCHA Edyta 46 Sahryń


17 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARBARA CZARNECKA-SOBCZAK


CZARNECKA-SOBCZAK Barbara 31 Werbkowice


źródło: PKW



Zobacz też:

Kandydaci na wójta i radnych w gminie Uchanie

Kandydaci na wójta i radnych gminy Trzeszczany 

Kandydaci na wójta i radnych w gminie Mircze 

Kandydaci na wójta i radnych w gminie Horodło 

Kandydaci na wójta i radnych w gminie Hrubieszów

Kandydaci na wójta i radnych w gminie Dołhobyczów

Kandydaci do Rady Powiatu Hrubieszowskiego 

Hrubieszów: Kandydaci na burmistrza miasta