15 kwietnia 2024

Kozodawy: Zasłabł za kierownicą i uderzył w pień drzewa – ZDJĘCIA

Wczoraj przed południem, w Kozodawach, samochód osobowy marki Volkswagen zjechał z drogi i najechał na pień ściętego drzewa na poboczu drogi. Prawdopodobną przyczyną wypadku było zasłabnięcie kierowcy.

– W dniu 15 sierpnia 2021 roku o godzinie 11:32, do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Hrubieszowie wpłynęła informacja o wypadku samochodu osobowego w miejscowości Kozodawy – relacjonuje oficer prasowy hrubieszowskiej Straży Pożarnej st. kpt. Marcin Lebiedowicz. – Na miejsce zdarzenia zadysponowano zastęp z JRG Hrubieszów oraz OSP KSRG Dziekanów. Po przybyciu na miejsce zdarzenia strażacy stwierdzili, że samochód osobowy najechał na pień ściętego drzewa na poboczu drogi, a spod maski silnika wydobywa się dym. Osoba kierująca o własnych siłach wyszła z pojazdu, a następnie zajął się nią Zespół Ratownictwa Medycznego, który był na miejscu zdarzenia. Działania zastępów Straży Pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz odłączeniu zasilania w pojeździe.

Prawdopodobną przyczyną zdarzenia było zasłabnięcie kierowcy podczas jazdy.

W działaniach wzięły udział: JRG Hrubieszów, OSP KSRG Dziekanów – razem 11 strażaków oraz Policja i Zespół Ratownictwa Medycznego.

­

(info: st. kpt. Marcin Lebiedowicz, foto. KP PSP Hrubieszów)


Zobacz też:

Ślipcze: Poza służbą zatrzymali pijaną kierującą. Zobacz nagranie – WIDEO

Ślipcze: Poza służbą zatrzymali pijaną kierującą. Zobacz nagranie – WIDEO


LubieHrubie na Instagramie