Mircze: Biznesowo i charytatywnie dla rodziny z Tuczap, której spłonął dom. Zapraszamy!

Zapraszamy obecnych i przyszłych przedsiębiorców na konferencję szkoleniową do Mircza. Dochód przekazany będzie dla rodziny z Tuczap, która w wyniku pożaru straciła dach nad głową.

Reklamy

Spotkanie odbędzie się 4 lutego 2022 roku, o godz. 16:00, w sali bankietowej Domu Weselnego „Jaśko” w Mirczu, przy ul. Kryłowskiej 17.

Podczas szkolenia przekazane będą wartościowe i potrzebne treści dla osób, które prowadzą działalność gospodarczą, bądź zamierzają ją założyć.

Reklamy

W temat główny „Nowy Ład”, w dwóch prelekcjach wprowadzi Artur Wojtiuk – przedsiębiorca i właściciel biura rachunkowego Centrum Doradztwa Artur Wojtiuk, natomiast Piotr Śliwiński – coach, konsultant biznesu, autor bloga Manager z Głową – gość specjalny, podzieli się swoim doświadczeniem w prelekcji „Jak osiągać cele?”, a także wskaże kierunki na przyszłość w wystąpieniu „Efektywne wprowadzanie zmian”.

Pomiędzy wykładami przewidziane są networkingowe przerwy kawowe z przepysznym ciastem wypieku cukiernika Domu Weselnego „Jaśko” w Mirczu, podczas których będzie można zadać pytania prelegentom lub wymienić się doświadczeniami z innymi przedsiębiorcami.

Bilety w cenie 150 zł za osobę (ilośc miejsc ograniczona), są do nabycia w Centrum Doradztwa Artur Wojtiuk, przy ul. Partyzantów 16A, w Hrubieszowie, tel. 695–196-762, e-mail: szkolenia@wojtiuk.pl

Z uwagi na zlokalizowanie wydarzenia w gminie Mircze, cały dochód przekazany będzie dla rodziny z Tuczap, u której w nocy z 7 na 8 grudnia 2021 roku, w wyniku nieszczęśliwego wypadku doszło do całkowitego spalenia domu, zamieszkałego przez trzypokoleniową rodzinę. W wyniku pożaru dach nad głową straciło 5 osób.

Więcej szczegółów na stronie:

https://www.facebook.com/CDWojtiuk/posts/2158734097607438

­

Partnerem medialnym wydarzenia jest portal lubiehrubie.pl.

­

(info, grafika – organizatorzy)


Zobacz też:

Gmina Mircze: Pożar domu w Tuczapach. Straty oszacowano na 100 tys. (ZDJĘCIA)

Gmina Mircze: Pożar domu w Tuczapach. Straty oszacowano na 100 tys. (ZDJĘCIA)


LubieHrubie na Instagramie