Mircze: Zapisy na aerobik i zumbę

Gminny Ośrodek Kultury i Biblioteka w Mirczu prowadzą zapisy na Zumbę dla wszystkich zainteresowanych bez względu na wiek i płeć oraz na aerobik dla seniorów.

Reklamy

Zajęcia będą prowadzone przez instruktorów w budynku Samorządowego Zespołu Szkół w Mirczu. Zajęcia odbędą się pod warunkiem zebrania min. 20 osób na Zumbę i 20 na aerobik.

Wysokość opłaty i terminy ćwiczeń  zostaną ustalone na spotkaniu organizacyjnym w październiku. Zapisy przyjmowane są w bibliotece w Mirczu (ul. Kryłowska 45) lub telefonicznie pod numerami 84 65 190 72 lub kom. 723 070 100.

Zumba to gorące rytmy, energetyzująca muzyka, pozytywna energia i emocjonalna euforia . Dynamiczny, wesoły, efektywny, interwałowy (w zmiennym tempie) trening aerobowy z latynoskim podkładem jest świetny dla urody i zdrowia. Tańcząc zumbę, rzeźbimy ciało, odstresowujemy się, nabieramy pewności siebie. Ten nowoczesny system fitnessu, idealnie i w krótkim czasie kształtuje sylwetkę, dostarczając przy tym świetnej zabawy. Choreografia zumby łączy hip-hop, soca, samba, salsa, merengue, mambo, sztuki walki, oraz elementy Bollywood i tańca brzucha.  Jest przeznaczona dla wszystkich nie zależnie od wieku, płci, zdolności ruchowych lub doświadczenia w tańcu lub fitnessie, gdyż łatwo ją dostosować do indywidualnych potrzeb i możliwości. Dzięki prostocie uczestnicy zajęć nie muszą się skupiać na zapamiętywaniu skomplikowanych układów, a same zajęcia są czystym relaksem, gdzie odpoczywa i ciało i umysł. Kto ćwiczy zumbę tak naprawdę nie myśli, że w ogóle ćwiczy, tylko świetnie się bawi.

 

Info: GOK Mircze