Oglądaj w TVP2: 100% Natury w Gminie Hrubieszów

Ostatnie zdjęcia filmowe na terenie Gminy Hrubieszów zostały już wykonane przez ekipę kierowaną przez reżysera Pana Marcina Krzyżańskiego. Dzięki temu został zmontowany film o atrakcjach przyrodniczych i krajobrazowych obszarów Natura 2000 znajdujących się w Gminie Hrubieszów.

Reklamy

 

Film jest jednym z produktów projektu „100% Natury”, którego realizatorem jest Towarzystwo na rzecz Ziemi, a jego realizacja jest dofinansowywana ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Obecnie w projekcie bierze udział 8 gmin z całej Polski, na terenie których wyznaczone zostały obszary Natura 2000.

Film 100% Natury z Gminy Hrubieszów zostanie wyemitowany w programie TVP2 w dniu 20 lipca 2014 r. o godz. 540W późniejszym czasie zostanie również udostępniony w serwisie internetowym.

W programie zapowiadającym emisję, film jest reklamowany w następujący sposób: „Występujących tu roślin i zwierząt nie ma w innych zakątkach Polski. Są to jedne z najrzadszych storczyków, żołny, czyli bajecznie kolorowe ptaki i susły perełkowane”.

 

ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA!