3 marca 2024

Pasowanie na przedszkolaka! [ZDJĘCIA]

28 listopada 2023 roku miało miejsce uroczyste pasowanie na przedszkolaka w Punkcie Przedszkolnym przy Szkole Podstawowej im. ks. Stanisława Staszica w Czerniczynie.

Reklamy

28 listopada 2023 r. w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość „Pasowania na Przedszkolaka”. Bohaterami były dzieci 3 – 4 letnie z grupy „Żabek”.

W uroczystości wzięli udział zaproszeni rodzice oraz dyrektor placówki – Bożena Nowosad.

Reklamy

Na początku maluchy zaprezentowały program artystyczny, który wzbudził zachwyt gości. Występując przed tak wielką publicznością, dzieci wykazały się nie tylko swoimi umiejętnościami, ale również wielką odwagą. „Żabki” pięknie recytowały wiersze i śpiewały piosenki.

Czytaj: Rozśpiewane zuchy! [ZDJĘCIA]

Po części artystycznej „Żabki” obiecały: zgodnie bawić się w przedszkolu, słuchać pani, pomagać kolegom, przychodzić każdego dnia z uśmiechem oraz być dzielnym przedszkolakiem.

Punktem kulminacyjnym było pasowanie, poprzez symboliczne położenie kredki przez Panią Dyrektor na ramieniu każdego dziecka. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia dzieci otrzymały dyplomy od wychowawcy oraz upominki od rodziców.

Wszystkim przybyłym gościom podobały się umiejętności dzieci i w niejednym oku pojawiły się łzy wzruszenia. Uroczystość ta pozwoliła dzieciom z dumą powiedzieć – Mamo, Tato – JESTEM PRZEDSZKOLAKIEM!

Zobacz też:

Hrubieszów: Turniej szkół rozstrzygnięty! [ZDJĘCIA]

Zerknij na Instagram →info i fot. PP przy SP w Czerniczynie