23 maja 2024

Pechowiec z powiatu hrubieszowskiego. Miał jednego dnia dwie stłuczki w Zamościu

Mieszkaniec powiatu hrubieszowskiego uczestniczył w dwóch kolizjach w Zamościu. Raz on zawinił, później był pokrzywdzonym.

 

Do groźnie wyglądającego wypadku doszło w poniedziałek około godziny 15:00 na skrzyżowaniu ul. Dzieci Zamojszczyzny z ul. Sadową w Zamościu, gdzie 19-letnia mieszkanka gminy Zwierzyniec, kierująca osobowym suzuki, skręcając w lewo w ul. Sadową nie ustąpiła pierwszeństwa jadącemu z przeciwka 21-letniemu kierowcy audi. Po zderzeniu z audi, suzuki uderzył w stojący na ul. Sadowej samochód marki Opel Vivaro, którego kierowca – 62-letni mieszkaniec powiatu hrubieszowskiego oczekiwał na możliwość włączenia się do ruchu.

Do szpitala zostali przewiezieni kierujący audi 21-letni mieszkaniec gminy Zamość oraz pasażerka suzuki. Na szczęście, poza niegroźnymi potłuczeniami, nie odnieśli oni poważniejszych obrażeń i opuścili lecznicę. Badanie alkomatem wykazało, że wszyscy uczestnicy kolizji byli trzeźwi. Za spowodowanie zagrożenia w ruch drogowym kierująca suzuki została ukarana mandatem karnym.

Kilka godzin wcześniej, na skrzyżowaniu ul. Żdanowskiej z ul. Sienkiewicza, również doszło do kolizji. Jej przyczyną takżę było nieudzielenie pierwszeństwa przejazdu. Wypadki łączy uczestnik – kierujący oplem 62-latek z Hrubieszowszczyzny. Skręcając w lewo nie udzielił on pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia z osobowym citroenem, który następnie uderzył w stojący przed skrzyżowaniem pojazd marki Renault.

Na szczęście w tym przypadku pomoc medyczna nie była potrzebna, nikomu nic się nie stało. Za spowodowanie kolizji, mieszkaniec powiatu hrubieszowskiego otrzymał mandat karny.

 

fot. KMP Zamość

 


 

Zobacz też:

REGION – 12-latka podtruła się czadem w czasie kąpieli

REGION – Tragiczny wypadek. Zginął motocyklista