18 kwietnia 2024

Piknik Rodzinny w Zespole Szkół w Strzyżowie

30 maja 2015 r. na terenie Zespołu Szkół w Strzyżowie odbył się Piknik Rodzinny.

 

Pani dyrektor Elżbieta Denys uroczyście „otworzyła ”Piknik Rodzinny” i powitała wszystkich uczestników i zaproszonych gości m.in. Wójta Gminy Horodło p. Krzysztofa Bożka i proboszcza parafii Ks. Kanonika Bogdana Bejgera. Wprawdzie ze względu na swoje obowiązki dotarli do nas później, ale cieszymy się, że zaszczycili nas swoja obecnością.

Wzorem roku poprzedniego w godz. 10 – 15 na placu szkolnym było gwarno i wesoło. Program był bardzo urozmaicony i każdy na pewno znalazł coś dla siebie.

Prowadzącymi tę uroczystość były przemiłe panie: Monika Dudek i Marta Salla, które prowadziły gry i zabawy oraz informowały na bieżąco, jakie atrakcje i w której części placu szkolnego czekają na dzieci.

W programie znalazły się: gry i zabawy zręcznościowe dla dzieci i rodziców, Zumba, trampolina, zawody sportowe, zjeżdżanie „Zamek” i „Mini zamek” z piłeczkami dla najmłodszych, ściana wsinaczkowa, strzelanie do celu piłką oraz strzelanie do tarczy.

Było również coś dla ciała: słodkości, napoje, lody, bigos, kiełbaski, wata cukrowa oraz wiele niespodzianek. Obowiązywał strój sportowy i uśmiech na twarzy.

Uczestnicy Pikniku Rodzinnego bawili sie wybornie! Podczas pikniku nastąpiła również „uroczysta chwila” otwarcia nowej bieżni sportowej.

Składamy podziękowania Radzie Rodziców, rodzicom, nauczycielom i pracownikom szkoły za zaangażowanie. Duży ukłon i podziękowania wszystkim naszym sponsorom.

Dziękujemy!!!

 

Zdjęcia:

http://zsstrzyzow.superszkolna.pl/galeria/zdjecia/56546/piknik_rodzinny__30052016r

 

 

fot. ZS w Strzyżowie