Podziękowania dla Straży Granicznej z Kryłowa za zimową pomoc

Do Komendy Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej, spływają podziękowania za pomoc, która nieśli funkcjonariusze wszystkim tym, którzy jej potrzebowali podczas niekorzystnych warunków atmosferycznych.

Reklamy


Oto jedno z nich:


KRYŁÓW- STRAŻ GRANICZNA

1 lutego 2014r. ok godzin 1:30 wyjeżdżałem samochodem osobowym wraz z moim sześcioletnim synkiem Kubą z ferii zimowych z miejscowości Kryłów Kolonia do naszego domu do Gdańska. Niestety w tejże samej miejscowości ok  godz 1:45 z powodu złych warunków atmosferycznych (silna zadymka śnieżna) nasz samochód utkną na nie odśnieżonej drodze w zaspie śnieżnej z której niestety nie mogłem już wyjechać. Ku naszemu  zdziwieniu po ok. 10 minutach bezskutecznych staraniach wyjechania z silnie zaśnieżonej drogi przyjechał do nas patrol Straży Granicznej (jeśli dobrze pamiętam  nazwiska to Pan. Leśniak i Koza – Straż Graniczna w Kryłowie) Panowie z SG przez ponad godzinę w bardzo ciężkich warunkach atmosferycznych (temperatura powietrza ok. -14 C, silny wiatr ze śniegiem) odkopywali nasz samochód z zaspy śnieżnej która to z minuty na minutę skutecznie przykrywała nasz samochód.

Gdyby nie pomoc Straży Granicznej z Kryłowa  zdrowie moje oraz mojego sześcioletniego synka  było by zagrożone.

Chciałbym za pośrednictwem Państwa podziękować 2  panom z SG  za kompletnie niespodziewaną o tak późnej nocnej porze   bezinteresowną, pełną zaangażowania  nocną pomoc.

Jestem wraz z moim synem pod WIELKIM WRAŻENIEM życzliwości, profesjonalizmu, zaangażowania i bezinteresownej  pomocy 2 panów z SG z miejscowości Kryłów.

DZIĘKUJEMY

Kuba i Tomasz Szczuccy  z Gdańska


Info i fot. NOSG