23 lipca 2024

Półmetek Wakacji w Horodle

W dniu 29 lipca w Horodle odbył się Półmetek Wakacji – impreza rekreacyjna dla dzieci zorganizowana przez Gminny Ośrodek Kultury.

Reklamy

 

W dniu 29.07.2018 w Horodle odbył się 'PÓŁMETEK WAKACJI’- impreza rekreacyjna dla dzieci zorganizowana przez Gminny Ośrodek Kultury.

Od godziny 15.00 do 18.00 dzieci korzystały z darmowych urządzeń rekreacyjnych, uczestniczyły w konkursach: wejście na ściankę wspinaczkową na czas, strzały do bramki celnościowej, strzelanie z łuku. Przy temperaturze sięgającej powyżej 30° C zapewniono dzieciom ochłodę ustawiając na boisku kurtynę wodną, która cieszyła się dużym zainteresowaniem.

Reklamy

Na czas odpoczynku i regeneracji sił najmłodsi zostali zaproszeni do stoisk gastronomicznych KGW „Jagiellonki” Horodło na pierożki z borówkami oraz naleśniki z serem jabłkami i cynamonem. Stowarzyszenie „Uśmiech dzieciom” serwowało watę cukrową, popcorn oraz gofry. Pracownicy GOK częstowali milusińskich kiełbaskami i kaszanką z grilla.

Gorąco dziękujemy naszym sponsorom i darczyńcom:

Reklamy

– Südzucker Polska S.A. z siedzibą we Wrocławiu reprezentowaną przez Mariusza Maziarza Dyrektora Naczelnego Zakładu Produkcyjnego Cukrownia Strzyżów

– Nadleśnictwu Strzelce

– Wójtowi Gminy Horodło – Panu Krzysztofowi Bożek

– Państwu Marcie i Pawłowi Maciejewskim – Gospodarstwo Rolne w Zosinie

– Państwu Elżbiecie i Mirosławowi Kłos – Tradycyjny Wyrób Wędlin w Strzyżowie.

– Państwo Ewie i Markowi Gawron z Horodła

– Państwu Joannie i Piotrowi Myszka

– Panu Mateuszowi Gietka – Piekarnia Kresowa Hrubieszów

 

Zdjęcia:  

http://domhor.com/polmetek-wakacji–2018.html

 

źródło i fot. GOK Horodło