23 kwietnia 2024

Werbkowice: Pani Helena Matwiej skończyła 100 lat!

W dniu 5 lutego 2017 r. piękny jubileusz 100-lecia urodzin obchodziła mieszkanka Werbkowic pani Helena Matwiej. Jubilatka urodziła się w 1917 r. w Ludwikowie. Ma 5 dzieci, 9 wnuków, 11 prawnuków i 4 praprawnuków.

 

Uroczystość rozpoczęła się mszą świętą w Kościele Matki Boskiej Królowej Polski w Zamościu, w której uczestniczyła Jubilatka w otoczeniu licznie zgromadzonej rodziny i przybyłych gości.

W tym szczególnym dniu z życzeniami przybyli również: Wójt Gminy Werbkowice pan Lech Bojko, Zastępca Kierownika USC w Werbkowicach pani Krystyna Łuszczak oraz Kierownik Placówki Terenowej KRUS w Hrubieszowie pani Maryla Symczuk, przekazując na ręce Pani Heleny kwiaty, prezenty i listy gratulacyjne. Jubilatce przekazano również list gratulacyjny przesłany przez Premier RP panią Beatę Szydło.

Na przyjęciu urodzinowym Jubilatka otrzymała wiele gorących życzeń, kwiaty i prezenty od rodziny. Nie zabrakło również tradycyjnego toastu i odśpiewano „200 lat”.

Szanownej Jubilatce jeszcze raz gratulujemy tak pięknego Jubileuszu, życząc wielu słonecznych dni, pogody ducha i dobrego zdrowia na dalsze lata życia.

 

źródło i fot. UG Werbkowice