20 czerwca 2024

25-latek wyskoczył z 11 piętra. W jego mieszkaniu odnaleziono zwłoki młodej kobiety

25 letni mężczyzna wyskoczył z 11 piętra jednego z mieszkań przy ul. Bursztynowej w Lublinie. Wewnątrz mieszkania odnalezione zostały zwłoki młodej kobiety.

Reklamy

 

Dzisiaj około godz. 10:30 policjanci otrzymali informację, że młody mężczyzna usiłuje skoczyć z 11 piętra bloku przy ul. Bursztynowej.

Pod wskazany adres wysłani zostali policjanci. Niestety, jak się okazało, 25-latek podjął próbę samobójczą. Na miejscu została podjęta reanimacja, mężczyzna został zabrany do jednego z lubelskich szpitali, gdzie przeszedł operację. Jego stan lekarze oceniają, jako poważny.

Reklamy

Po wejściu do mieszkania tego mężczyzny, odnalezione zostały zwłoki młodej kobiety. Jak ustalili policjanci, to 25-letnia mieszkanka Lublina.

Cały czas na miejscu pracuje grupa dochodzeniowo – śledcza, wykonywane są oględziny, policjanci zabezpieczają ślady. Będą  one pomocne w dokładnym odtworzenie zdarzeń, jakie rozegrały się pod tym adresem w ostatnich godzinach.

Reklamy

Przyczyna i czas zgonu kobiety będą zaś znane po przeprowadzeniu sekcji. Wstępne oględziny wskazują, że zgon kobiety nie nastąpił jednak z przyczyn naturalnych.

Wszystkie czynności wykonywane są pod nadzorem prokuratury.

 

źródło; KWP Lublin