13 kwietnia 2024

Biłgoraj: Tragiczny wypadek. Kierowca nie żyje, pasażer w stanie ciężkim

Tragiczny w skutkach wypadek drogowy wydarzył się wczoraj przed godziną 21.00 pomiędzy miejscowościami Aleksandrów i Smólsko Duże (gm. Biłgoraj). Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, ze kierujący peugeotem 22-latek na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na pobocze i uderzył w drzewa. Kierujący samochodem zmarł, natomiast 23-letni pasażer samochodu w stanie ciężkim przebywa w szpitalu.

Policjanci wyjaśniają wszystkie okoliczności śmiertelnego w skutkach wypadku drogowego. Wczoraj przed godziną 21.00 pomiędzy miejscowościami Aleksandrów i Smólsko Duże (gm. Biłgoraj)22-latek kierujący peugeotem, na łuku drogi  stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w drzewa. Kierujący samochodem zmarł, natomiast 23-letni pasażer w stanie ciężkim przebywa w szpitalu.  
 
Policja apeluje o ostrożność, cierpliwość i dostosowanie prędkości jazdy do warunków drogowych. KIEROWCO PAMIĘTAJ! Kierowanie pojazdem to także odpowiedzialność za przewożone osoby i innych uczestników ruchu. Wyobraźnia, rozsądek, umiejętność przewidywania sytuacji na drodze są gwarantem bezpieczeństwa.
 
 
źródło i fot. KPP Biłgoraj (AF)