Co jest Retro w Zamościu?

Nowy klub muzyczny ze najlepszymi przebojami z lat 60 tych, 70 tych i 80 tych. Pierwsze imprezy w klubie Retro jeszcze w tym roku. Oficjalne otwarcie zaplanowane jest na 26 grudnia 2012 roku.

Reklamy

Bardzo udaną imprezą andrzejkową pożegnał ze swoimi klientami najstarszy klub muzyczny działający na zamojskim rynku. Teraz w miejscu gdzie był Green Pub powstaje klub muzyczny Retro. Właścicielem lokalu w dalszym ciągu jest znany muzyk z grupy VOX Witold Paszt wraz z rodziną.

Aleksandra Paszt: Przez lata zmieniały się gusta muzyczne, zmieniali się też nasi klienci. Teraz czas na poważną zmianę klubu. Oczywiście nie zmieni się budynek, bo na Starym Mieście nie mamy możliwości zbyt dużych modyfikacji, ale postaramy się zaskoczyć zupełnie innym wystrojem klubu.

Informacja o klubie już rozeszła się także poza Zamościem. Na stronie www.retro.zam.pl można zobaczyć co znane osoby myślą o Retro. Część z nich zapowiedziała już swoją wizytę w Zamościu.

Witold Paszt: Retro to styl, to fantastyczna muzyka i  świetny klimat. Chcielibyśmy żeby mieszkańcy Zamościa i turyści bardzo dobrze bawili się w naszym klubie. Muzyka, która będzie najważniejszym elementem tego klubu to będą przeboje, które doskonale trafiają w gusta zarówno tych młodszych, jak i starszych gości.

Ostatni tydzień roku jest pełen imprez proponowanych przez klub muzyczny Retro. Począwszy od otwarcia 26 grudnia aż do wyjątkowego wieczoru Sylwestrowego. Również na przyszły rok planowanych jest wiele interesujących imprez w klimacie Retro. 

Już wkrótce premiera strony klubu Retro. W tym momencie odliczamy do startu www.retro.zam.pl.