Cysterna w rowie, kierowca w szpitalu [ZDJĘCIA]

Do szpitala został przewieziony 64 latek, który kierując cysterną wpadł do rowu. Do zdarzenia doszło dziś wieczorem na drodze W- 812 na trasie Chełm – Krasnystaw w miejscowość Krupe.

Reklamy

Droga w miejscu zdarzenia została zablokowana na kilka godzin – relacjonuje w mediach społecznościowych Policja Lubelska.

­

Reklamy
­
Aktualizacja – 11.12.2022 – Kierowca był pijany

– Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, samochodem ciężarowym marki Scania z cysterną przewożącą paliwo jechał 64-letni obywatel Litwy, który nie dostosował prędkości jazy do warunków pogodowych, stracił panowanie nad pojazdem i zjechał do rowu, doprowadzając do przewrócenia się pojazdu. Badanie stanu trzeźwości kierowcy wykazało, że miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu. Mężczyzna został przewieziony do szpitala – poinformowała w niedzielę aspirant Jolanta Babicz z krasnostawskiej Policji. – Policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności tego zdarzenia. Droga wojewódzka w miejscowości Krupe jest całkowicie zablokowana. Objazd dla pojazdów osobowych zorganizowano przez drogę biegnącą za ruinami Zamku w Krupem oraz przy miejscowej szkole podstawowej. Dzisiaj zostanie podjęta próba postawienia cysterny na koła, co ze względu na warunki pogodowe jest bardzo utrudnione.


źródło i fot. Policja Lubelska


Zobacz też:

Hrubieszowskie Złote Gody 2022 [ZDJĘCIA]

Hrubieszowskie Złote Gody 2022 [ZDJĘCIA]


Zerknij na Instagram →