22 czerwca 2024

Czołowe zderzenie z ciężarówką. Kierowca osobowego renault zginął na miejscu

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku do jakiego doszło dzisiaj około godz. 12:00 w m. Kajetanów. Kierujący renault jadąc w kierunku Puław zderzył się czołowo z samochodem ciężarowym. Na miejscu zginął kierujący samochodem osobowym. Policjanci wyznaczyli objazdy.

Reklamy

 

Dzisiaj około godz. 12:00 na obwodnicy Puław w m. Kajetanów doszło do tragicznego zdarzenia drogowego. Z ustaleń policjantów wynika, że kierujący osobowym renault jadąc w kierunku Puław podczas wyprzedzania nieustalonego pojazdu zdarzył się czołowo z samochodem ciężarowym – cysterną jadącym w przeciwnym kierunku.

Osoba kierująca pojazdem osobowym poniosła śmierć na miejscu. Kierowca samochodu ciężarowego nie odniósł obrażeń, był trzeźwy. Droga w miejscu wypadku jest zamknięta. Policjanci w Anielinie i Bronowice kierują na objazd „starą 12”.

Reklamy

Apelujemy do świadków wypadku oraz do kierowcy najprawdopodobniej białego samochodu osobowego, który był wyprzedzany przez kierującego renault o kontakt z puławską policją. Na miejscu z udziałem prokuratora i policjantów trwają czynności. Przewidywany czas udrożnienia ruchu drogowego planowany jest około godz. 16:30.

 

 

źródło i fot. KWP Lublin

Reklamy