29 lutego 2024

Dotacje dla rolnictwa

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa zaprasza do udziału w spotkaniu on-line pt. „Krajowy webinar – dotacje dla rolnictwa”, które odbędzie się w najbliższą środę 8 lipca.

Reklamy

Webinar, który rozpocznie się o godzinie 12: 00, przygotowany jest dla beneficjentów agencji oraz rolników zainteresowanych programami pomocowymi, które realizuje i obsługuje ARiMR.

Tematy, które zostały  zaplanowane  do przedstawienia na webinarium to przede wszystkim projekty inwestycyjne i premiowe:

Reklamy

– Modernizacja gospodarstw rolnych (OBSZAR D, NAWADNIANIE);

– Restrukturyzacja małych gospodarstw;

– Premie dla młodych rolników;

– Inwestycje odtwarzające potencjał produkcji rolnej;

– inne tematy dotyczące danego województwa.

Szkolenie jest bezpłatne, będzie transmitowane na żywo (live-streaming) wraz z możliwością prowadzenia czatu oraz udzielania odpowiedzi na zdawane pytania przez ekspertów z Departamentu Działań Premiowych i Departamentu Działań Inwestycyjnych, Wody Polskie.

Głównymi pomysłodawcami szkolenia w ramach prowadzonej szerokiej współpracy są: ARiMR i Parlamentarny Zespół ds. Rozwoju i Wsparcia Przedsiębiorstw.

Projekt został objęty patronatem  instytucji zarządzających: Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Ministerstwa Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej  oraz  przez Wody Polskie i Kancelarię Prezesa Rady Ministrów.

Link aktywacyjny do szkolenia w dniu 8 lipca: https://zoom.us/meeting/register/tJ0pduGtqTMvH9Jfq1BNIB_26qaGeOgb34bZ

Szczegółowe informacje nt. cyklu spotkań znajdziecie Państwo na stronie:

https://www.cdr.gov.pl/doskonalenie-zawodowe/3384-dotacje-dla-rolnictwa-szkolenia-on-line?fbclid=IwAR1xQsHduz6tFM5C7iPqWLE9wBGiWzs_kwQTsOnR8lZ2_31KH85GtwnUgmc

info: ARiMR