21 czerwca 2024

Dzień Kobiet w Uchaniach

6 marca 2011 r. o w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Uchaniach odbyło się widowisko muzyczno – kabaretowe poświęcone wszystkim Paniom z okazji obchodzonego już od ponad 100 lat Międzynarodowego Dnia Kobiet.

Reklamy

Przedstawiono kilka zabawnych scenek kabaretowych przeplatanych skocznymi piosenkami Zespołu Ludowego „Staszicowiacy” z Jarosławca. Ze swoimi scenkami kabaretowymi wystąpił kabater „Luss” oraz kabaret „Piernikalia”. Wystąpili na scenie również najmłodsi uczestnicy czyli dzieci z kółka teatralnego i wokalnego działającego w ośrodku. Z kilkoma piosenkami o kobietach i nie tylko zaprezentował się duet „Ania i Krzyś” czyli Ania Wróblewska i Krzysztof Jasiuk.

Reklamy

Uwieńczeniem obchodów Narodowego Święta Kobiet był koncert zespołu wokalno – instrumentalnego „Nadzieja”. Była to wspaniała zabawa, a przede wszystkim bardzo dużo śmiechu, kto był to widział, a kto nie był to niech żałuje i przyjdzie za rok na następną imprezę z okazji Dnia Kobiet organizowaną przez GOK w Uchaniach.

Reklamy

Gościliśmy również Panią Joannę Skrzat – konsultantkę znanej firmy kosmetycznej. Panie mogły wypróbować najświeższe nowości kosmetyczne, jak również uzyskać wiele porad i wskazówek od specjalistek w sprawie doboru i stosowania kosmetyków.

GALERIA »

***

Tekst i foto:
UG w Uchaniach