9 grudnia 2023

Fun English

Gminna Biblioteka Publiczna w Trzeszczanach organizuje dzieciom bezpłatne zajęcia z języka angielskiego w formie zabawy. Otrzymaliśmy licencje na kurs komputerowy, w którym dzieci mogą brać udział. W ramach kursu odbył się konkurs językowy.

Reklamy

Przewidziane były trzy etapy. W dniach 5-11 grudnia przeprowadzono eliminacje. Miały one formę 10 zadań konkursowych.

W naszej bibliotece wzięło w nich udział 6 uczniów. Do kolejnego etapu czyli do półfinału, który miał miejsce 13 grudnia przeszli wszyscy uczestnicy. W półfinale także było 10 zadań i dodatkowo gra komputerowa ze znajomości słówek. Natomiast 15 grudnia odbył się finał konkursu do którego zakwalifikowało się 2 naszych uczestników. Była to tylko gra komputerowa. Jeden z uczestników zdobył 95%, natomiast drugi 39%. Wyniki finału będą 19 grudnia, oczywiście trzymamy kciuki za naszych finalistów.

Reklamy

Ponadto zapraszamy chętne dzieci do uczestnictwa w zajęciach językowych, które nadal odbywają się w naszej bibliotece. Licencja, którą posiadamy obejmuje dostęp do gier, zadań oraz filmów i piosenek w języku angielskim. To doskonała forma nauki poprzez zabawę i grę.

Dodatkowe informacje w Bibliotece, bądź pod numerem telefonu 84/6575079.