23 września 2023

Groźny wypadek na drodze gruntowej koło Grabowca. 3 osoby trafiły do szpitala [ZDJĘCIA]

Kierowca Alfy Romeo na drodze gruntowej stracił panowanie nad autem i zakończył jazdę w rowie. Siedzący za kierownicą auta 30-latek i dwie pasażerki trafili do szpitala.

Reklamy

Do groźnego wypadku doszło wczoraj około godziny 19 w miejscowości Bereść, w gminie Grabowiec.

– Policjanci, na podstawie relacji osoby zgłaszającej, uczestników, oględzin miejsca i pojazdu oraz powstałych śladów wstępnie ustalili, że kierujący Alfą Romeo 30-letni mieszkaniec gminy Grabowiec, prawdopodobnie nie dostosował prędkości do warunków drogowych i na drodze szutrowej prowadzącej do pobliskiego lasu stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi wjeżdżając do przydrożnego rowu.

Reklamy

Następnie pojazd siłą uderzenia został wyrzucony do rowu po przeciwnej stronie drogi – informuje aspirant sztabowy Dorota Krukowska-Bubiło z zamojskiej Policji.

Zobacz też: Wpadła w poślizg, wjechała do lasu i uderzyła w drzewo [ZDJĘCIA]

Reklamy

Razem z kierującym podróżowały dwie kobiety w wieku 55 i 61 lat – mieszkanki gminy Grabowiec oraz gminy Miączyn. Wszyscy troje wymagali pomocy medycznej i zostali przetransportowani do szpitala.

– Kierujący prawdopodobnie w czasie zdarzenia był nietrzeźwy. Została od niego pobrana krew. Badanie wykaże wysokość stężenia alkoholu w organizmie mężczyzny – dodaje aspirant sztabowy Dorota Krukowska-Bubiło.

Przeczytaj również: 11-latek na elektrycznej hulajnodze potrącony przez Audi. Wezwano śmigłowiec LPR [ZDJĘCIA]

Policjanci zatrzymali 30-latkowi prawo jazdy. Z uwagi na powstałe w Alfie uszkodzenia, zatrzymano również dowód rejestracyjny pojazdu.

Ustalane są wszelkie okoliczności wypadku.


ZDJĘCIA:


źródło i fot. KMP w Zamościu


Dzięki reakcji przechodnia policjanci wydostali psa z nagrzanego auta [WIDEO]


Zerknij na Instagram →