Groźny wypadek na obwodnicy Krasnegostawu. Zdarzenie zarejestrowała kamera

Wczoraj wieczorem doszło do groźnego wypadku na obwodnicy Krasnegostawu, gdzie zderzyły się cztery pojazdy. Sześć osób trafiło do szpitala a na miejscu interweniował śmigłowiec LPR. Całe zdarzenie zarejestrowane zostało przez kamery.

Reklamy

 

Wczoraj przed godziną 19:00 policjanci otrzymali zgłoszenie o wypadku drogowym na obwodnicy Krasnegostawu, przy wjeździe od strony Lublina. Na miejscu okazało się, że doszło do zderzenia dwóch busów i dwóch pojazdów osobowych.

Wstępne ustalenia wskazują, że kierująca samochodem osobowym marki Daewoo, 27-letnia mieszkanka gminy Turobin, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej wymusiła pierwszeństwo i doprowadziła do zderzenia z jadącym w stronę Lublina Audi, którym kierowała 21-latka z gminy Grabowiec.

W wyniku zderzenia Audi uderzyło w osobowego busa marki Volkswagen, prowadzonego przez 37-latkę z powiatu chełmskiego, która przewoziła troje pasażerów. Uderzenie było na tyle silne, że pojazd cofnął się i uderzył w stojącego za nim busa marki Renault, którym kierował 21-latek z gminy Krasnystaw.

Oprócz karetek, na miejscu wypadku interweniował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Do szpitali trafiło łącznie 6 osób. Najpoważniejszych obrażeń doznała kierująca Audi oraz jadący z nią pasażer.

Droga w miejscu zdarzenia była przez kilka godzin zablokowana.

Dokładne przyczyny i okoliczności zdarzenia wyjaśni policyjne dochodzenie. Wiadomo, że wszyscy kierujący byli trzeźwi. Całe zdarzenie zarejestrowała kamera znajdująca się na pobliskiej stacji benzynowej.

 

(źródło, wideo, fot. KPP Krasnystaw)