Hokus pokus, czary mary, niech się spełnią andrzejkowe czary

HrubieszówHrubieszów

Reklamy

Tegoroczne imieniny Andrzeja, a co się z tym ściśle wiąże – spotkanie z różnorodnymi wróżbami, przepowiedniami, postanowiliśmy zorganizować w naszym przedszkolu w wyjątkowy sposób, zapraszając naszych milusińskich wraz ze swoimi rodzicami na „Bal Czarownic i Wróżek”.

***

Bal odbył się w Miejskim Przedszkolu nr 3 w Hrubieszowie przy ul. Grotthusów 1, 24 listopada w grupie starszaków, a 25 listopada w grupie maluszków.

Dzieci świetnie bawiły się na balu, gdzie królowały: wesołe piosenki, zabawy muzyczno – ruchowe oraz tańce…

Niezapomniane, niezwykłe radosne i przepełnione czarami popołudnie zakończyło się wróżbami, z którymi czekały nauczycielki, wcielone tego dnia w rolę sympatycznych czarownic i wróżek, które przepowiadały wszystkim zainteresowanym ich przyszłość.

Dzień ten dla naszych milusińskich był pełen wrażeń, i tym atrakcyjniejszy, że udział w zabawie brali rodzice.

***

Jak co roku, tak i tym razem dnia 26.11.2009 w Przedszkolu nr 3 w Hrubieszowie przy ulicy Dwernickiego miały miejsce Andrzejki.

Zarówno maluchy, jak i starszaki miały okazję spojrzeć w swoją przyszłość. Nauczycielki umiejętnie wprowadziły je w świat czarów i wróżb. Zabawy było co niemiara, a niespodzianek bez liku.

Dzieci z uśmiechem podchodziły do każdej kolejnej zabawy. Tego dnia wszystko było magiczne, a wszelkie życzenia możliwe do spełnienia. Spotkanie to na pewno na długo zapadnie dzieciom w pamięć.

***

tekst i foto
Przedszkole nr 3 w Hrubieszowie

_________________________________________________

zobacz zdjęcia »

_________________________________________________

Hrubieszow LubieHrubie 2009