Koko Euro Spoko zabrzmi w Zamościu na Charytatywnym Turniej „Gramy dla Piotrka”

KoKo Euro Spoko, aukcja cennych fantów, pokazy freestyle football, duże emocje na boisku i na trybunach, a przede wszystkim pomoc dla Piotrka Danlowskiego. To wszystko 25 maja 2012 r. (piątek) w godzinach 9 – 19 na hali OSiR w Zamościu.

Reklamy

Piotr Danlowski jest studentem zamojskiej uczelni. Od 15 roku życia choruje na bardzo rzadki rodzaj nowotworu złośliwego zwanego mięsakiem.Mimo długiego i ciężkiego leczenia choroby nie udało się zwalczyć, obecnie ma przerzuty w płucach. Jedyna szansa na wyleczenie Piotra jest niestandardowa chemioterapia, której NFZ nie refunduje. Jedna dawka takiego lekarstwa kosztuje 30 tys.

Aby ratować jego życie studenci z Wyższej Szkoły Zarządzania i Administracji w Zamościu, członkowie Stowarzyszenia ” Projekt-Europa” oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zamościu podjęli się organizacji charytatywnego turnieju piłki nożnej z którego cały dochód zostanie przeznaczony na jego leczenie.

Reklamy

Turniej odbędzie się 25 maja br. na hali sportowej OSiR w Zamościu w godzinach 9:00 – 19:00. W turnieju bierze udział 20 drużyn, którym sędziować będzie pan Andrzej Swacha. Podczas imprezy zaplanowanych jest wiele atrakcji, m.in. pokazy football freestyle (w wykonaniu Pawła Wierzchowskiego i Michała Rycaja), sprzedaż wypieków oraz innych smakołyków, aukcja cennych przedmiotów przekazanych przez osoby znane i lubiane ze świata sportu, kultury i polityki (wykaz: http://wszia.edu.pl/index.php?p=aktualnosci&nr=905&level=album&id=112).

Punktem kulminacyjnym turnieju będzie występ zespołu Jarzębina – autora hymnu EURO 2012 KOKO EURO SPOKO. Sponsorem występu jest nowy serwis budowlany – iBuduj.pl.

Patronat honorowy nad turniejem sprawuje prof. Lena Kolarska-Bobińska Poseł do Parlamentu Europejskiego oraz Marcin Zamoyski Prezydent Miasta Zamość.

Do udziału w imprezie zapraszamy wszystkich kibiców o wielkim sercu!

Program imprezy:
9:00 Rozpoczęcie turnieju, przywitanie zawodników, kibiców
9:00 – 12:30 Rozgrywki w grupach: A i B
12:30 – 12:45 Przerwa, pokazy Freestyle Football
12:45 – 16:15 Rozgrywki w grupach C i D
16:15 – 16:25 Przerwa, pokazy Freestyle Football
16:25 – 17:00 Mecze półfinałowe, mecz o III miejsce
17:00 – 17:10 Mecz finałowy
17:10 Uroczysta dekoracja zawodników
17:20 – 19:00 Występ zespołu Jarzębina, Aukcja cennych fantów przekazanych przez osoby znane i lubiane: polityków, artystów, sportowców (wykaz przedmiotów)

Zapraszamy!