Kolizja na obwodnicy Lubartowa. Skończyło się na rozbitych pojazdach

Wymuszenie pierwszeństwa przejazdu było przyczyną groźnej kolizji, do której doszło w poniedziałek po południu na obwodnicy Lubartowa. Kierowca hondy uderzył w bok prawidłowo jadącego audi, które wypadło z drogi i zatrzymało się kilkadziesiąt metrów dalej na polu. Mim, że wyglądało to bardzo groźnie wszystko zakończyło się na rozbitych pojazdach.

Reklamy

 

Wideo:

http://lubelska.policja.gov.pl/index.php?action=news&action_id=21803

 

Do zdarzenia doszło kilka minut po godzinie 14.00 na skrzyżowaniu obwodnicy Lubartowa z ulicą Nowodworską. Kierujący hondą, 26 – letni mieszkaniec powiatu parczewskiego jechał z Nowodworu w kierunku Lubartowa. Mężczyzna zignorował znak stop i zamiast zatrzymać się przed obwodnicą wjechał na nią uderzając w bok prawidłowo jadącego w kierunku Kocka, audi. Siła uderzenia była tak duża, że honda obróciła się w kierunku przeciwnym do kierunku jazdy. Natomiast Audi, kierowane przez 27 – letniego mieszkańca Lublina, zatrzymało się kilkadziesiąt metrów dalej na polu.
 
Mimo, że całe zdarzenie wyglądało bardzo groźnie podróżujący samochodami mężczyźni nie odnieśli żadnych obrażeń i całe zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja. Jej sprawca został ukarany 500 złotowym mandatem i 6 punktami karnymi.
 
 
 
źródło, wideo, fot. KPP Lubartów (G.P.)