Mikołajkowa zabawa w Galerii Twierdza

Galeria Twierdza zaprasza wszystkie dzieci i rodziców na świąteczną zabawę z Mikołajem i jego pomocnikiem – Elfem Tibim. Mikołajkowa zabawa odbędzie się w pasażu Galerii, w niedzielę, 6 grudnia o 12.00 i potrwa do 18.00.

Reklamy


Święty Mikołaj i Elfy będą czekać na dzieci, aby razem, podczas wesołej zabawy, przygotować się do nadchodzących Świąt.

Elf Tibi, pomocnik Mikołaja, przygotował dla wszystkich wiele świątecznych niespodzianek! Zabierze dzieci w podróż po świątecznych tradycjach i zwyczajach na całym świecie, zatańczy specjalny, rozgrzewający taniec, zada arcytrudne zimowe zagadki i nagrodzi tych, którzy doskonale sobie z nimi poradzą. Będą ciekawe konkursy plastyczne, np. malowanie twarzy Mikołaja, konkursy na najpiękniejszą kolendę oraz, na rozgrzewkę, konkursy sprawnościowe.

Elfik Tibi zaprosi dzieci na spotkanie z wyjątkowym gościem – Świętym Mikołajem, który wręczał będzie świąteczne upominki. Z pewnością niezapomnianą pamiątką dla dzieci będzie zdjęcie z Mikołajem.

 

Świąteczny konkurs Galerii Twierdza Zamość

Święty Mikołaj nie zapomina o dorosłych, których zaprosi do udziału w świątecznym konkursie Galerii Twierdza. Co zrobić, aby wziąć w nim udział ? Należy, w dniu 6 grudnia, zrobić zakupy na terenie Galerii, na kwotę min. 100zł i zgłosić się z paragonem do Punktu Konkursowego. Następnie rozwiązać proste zadanie konkursowe, polegające na jak najszybszym ułożeniu świątecznych puzzli na ekranie dotykowym.

Co półgodziny, dla najlepszych, do wygrania jeden z 12 bonów zakupowych o wartości 150zł na dalsze zakupy w Galerii Twierdza. Regulamin konkursu dostępny w Punkcie Obsługi Konkursu.